Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já taky váhám mezi x a x+ ale spíše x plus 256gb ale pokud nebudou až tak odlišné zvolím menší variantu
  A mohl bych se zeptat když budou předobjedávky spuštěny 14.září kdy se dostanou k zákazníkům děkuji za odpověď :)

  Kdyby radši dodělali podporu Apple Pay… I to je důvod, proč si radši za půlku ceny Xka koupim S9+ o srovnatelný, ne-li vyšší kvalitě a můžu normálně platit mobilem a stahovat hudbu jako člověk v demokratickém státě… Jenže Apple jde jen na prachy a Apple ovečky mu to žerou.

  No to je názor klasického čecháčka. Stahovat hudbu jako člověk v demokratickém státě = stahovat ji zadarmo v různé shit kvalitě, ale hlavně, že je to zadarmo že. Klasika. A jestli vytáhnu z tašky mobil nebo kartu, abych s ní v obchodě zaplatil, tak to už zřejmě tak důležité není. Ale jasně. Podtext androidních keců je, mít možnost stahovat vše zadarmo. Socky!

  to chce klid, nebo vám praskne žilka. Jirka má úplnou pravdu a vůbec, ale vůbec to neznamená, že chce stahovat něco placeného zdarma. To jen vy ve své omezenosti podsouváte typický předsudek iOvcí. Btw. být „socka“ je přijatelnější než být „idiot“. Tak si to užijte, namachrovaný chudáčku.

  Dominiku, já vytáhnu mobil z kapsy, otiskem odemknu, zapnu NFC a platím. Mnohem jednodušší a rychlejší, než lovit peněženku v hlubině kapsy spolu s dalšími věcmi (mobil mám samostatně v jedné), ale to je každého způsob.
  Hudba se dá stáhnout i ve velmi vysoké kvalitě, ale to sem teď nepatří. Dá se na tom vůbec přehrát jakýkoli mp3 zvuk bez aplikací třetích stran, navíc ještě většinou placených? V Samsungu mám zabudovaný přehrávač, který přehraje cokoliv, v tom je ta svoboda. Na hudbu si klidně Spotify koupím, ale jde o princip, kteří iPhonisti asi nechápou.

  Jirko a Já, máte svatou pravdu!!!
  Jinak přešel jsem nedávno na iPhone (zarytý Androiďák, prostě jsem chtěl už změnu, nic víc) a za ostatní Applisty se stydím, je mi z nich smutno, naštěstí jsou i mezi nimi normální lidi.
  Já ani nečekám na Apple Pay, je mi to fuk, neplatím mobilem, mám vždy penĚženku z doklady při ruce a přiložím k terminálu, ani kartu vytahovat nemusím… Co mě ale mrzí, to je Siri, která stále neumí česky :-( Ale doufám a věřím, že by se to mohlo Apple konečně povést a naučí jí česky, někdy brzy.

  Já znám zase Applistu, který přešel na Android a už by neměnil. Ať si každý používá to, co je mu milejší, ale z mého pohledu je prostě iPhone předražený telefon, který toto nenabídne rozhodně tolik co SGS9, potažmo všechny vlajkové telefony různých firem.

  Tak že bych konečně měl důvod koupit nový model? Vlastním iP6 a každý rok se sám sebe ptám, zda mi stojí těch 20K utratit na nový telefon. U iP7 ani iP8 ten pocit nepřišel, byť se svým telefonem už občas chytám nervy. Čas už ale asi nadešel…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější