Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ono to rozsirovani mozna je prave na ukor toho, ze tady uz se skoro jinak nez bezkontaktne neplati a tak je to pro banky min vyhodne.. takovy nemecko kde se jeste na kartu podepisujete, je precijen zajimavejsi.. navic se mozna bankam nechce ztratit takovy prehled o platbach.. coz je videt na ochote vuci google pay, kde skoro kazda banka ma radsi svoji platebni aplikaci nez aby umozinili vyuzivat primo goole pay

    Mě spíše přijde uhozené, že Apple vyhradil NFC funkce jen pro svoji platební službu. Takže iPhony ve většině světa vlastně jakoby ani NFC neměly. Přitom by se dalo použít na tolik věcí. No majitelé Androidů vědí… To me skutečně štve.

    „Samotné Apple Pay má nyní už přes 252 milionů uživatelů, tito lidé už provedli přes milion transakcí pouze během posledního čtvrtletí.“ To jako vážně? To znamená, že za poslední kvartál využil Apple Pay jen každý 252. uživatel a to ještě pouze jen jednou za celý kvartál… Buď je v článku chyba, nebo se brzy dočkáme toho, že bude Apple Pay zrušeno úplně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější