Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nech sa Apple na telefon s 2 SIM kartami vykasle
  Nech spravia iPhone len s eSIM a nech ich telefon moze mat N a bude poriesene
  Toto by bol pokrok

  Jasně a dopadne to tak jako z Watch LTE. Nebude se tu prodávat protože ani jeden místní diletantský operátor neumí nebo nechce podporovat eSIM

  Logické že pre najlacnejší iPhone lebo cieľová skupina najlacnejšie iPhone určite nieje Nemecko Francúzko atd ale skôr Asia a Afrika kde dual sim je “must have”

  Ja bych po dual sim skocil hned. Ziju mimo CR a chodit se dvěma telefonama je otres. Je hodne telefonu s dual sim a momentalne jsem koupil Galaxy S9 ale to se vůbec neda srovnat s iPhone X který mam. Ty aplikace pro android delaji snad deti tretiho sveta. Takze ho vracim.

  Co čekáte? Samsung má slot pro SIM a paměťovku nebo pro 2 SIM, což je ideální. Paměťovka by však u iPhonu neprošla, aby mohli rejžovat, tak holt se jim nechce dávat ani dual SIM. A taky proč se snažit, když mu ovečky Apple koupí klidně i iPhone 6 new edition za 20 k? ;D

  Apple Sd kartu nepodporuje kvůli její nespolehlivosti (zeptejte se KAŽDÉHO profesionálního fotografa). Dual-sim je feature, která se jednoduše nevyplatí.

  Lepší když ovečky kupují „iPhone 6 new edition“ , než aby nekupovali „S8 new, but still piece of shit edition“

  Ja som profesionalny fotograf a s SD kartami som nikdy problem nemal. Samozrejme pouzivam renomovane znacky. Apple sa proste sprava maximalne alibisticky ku vsetkemu co konkurencia uspesne pouziva.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější