Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já bych spíš ocenil, kdyby příští iPhone neměl už vůbec žádnou fyzickou SIM kartu a celý šuplík úplně odstranil. Určitě celá konstrukce pro SIM zabírá více prostoru než někdejší Jack konektor a v dnešní době jsou snad plastové kartičky z devadesátek dávno překonaný.

  Těch eSIM může mít klidně víc než jedinou, to se občas hodí.

  SD karta nebude a chapu to, lidi si koupi za kilo kartu a pak nadavaji na rychlost. Mate na vyber ruzne velikosti uliziste ktere je fakt rychle a i diky nemu telefon slape jak slape. A muzete oouzit treba flash disk, wifi kartu, ja pouzivam externi disk s wifi.

  Víš že ceny iphonu záleží na modelu a paměti? Určitě v Applu si říkají “dáme tam sd slot a budeme prodávat jen 1 verzi iphonu. Víc peněz přece nechceme…”

  SD karta je přežitek, flash paměť je mnohem lepší. To jen výrobci Android mobilů se pořád neprobudili. Stejně jako pořád odesílají soubory přes pomalé Bluetooth i když wi-fi přenos (AirDrop) je mnohonásobně rychlejší.

  I když jsem měl androida tak jsem bral větší interní paměť a kašlal na pametovky.Pomalé načítání všeho,i u apek je znát když mas data na paměťové kartě s hrozne velká sranda je když ti jednou za rok nebo dva odejde to je taky příjemný

  Mám 64 GB internú pamäť a 64 GB na SD karte. Maximálna spokojnosť. SD karta výlučne na médiá a spotify. Na iPade Air 2 32 GB pociťujem citeľne nedostatok pamäte. Hlavne ak idem na miesto, kde nemám WiFi, ale som len na dátach. Na Samsung S8 dám aspoň SD kartu alebo využijem OTG a pripojím flashku. Sú situácie, kedy interná pamäť proste nestačí.

  Bude to mít smysl vůbec až přijde esim?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.