Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já nevím, jsem fanda Apple používám iPhone X, mám iPad 9,7 a MacBook Pro 13 ale jejich hodinky jsou pro mne dost na nic.

  Vydrž baterie velmi krátká pokud mají jet opravdu na plno při sportovním měření zaplácávání GPS.

  Ovládání a přehlednost nedostatečná – při pohybu to nejde ovládat člověk se musí zastavit.

  Luxus….? Co je luxusního na spotřební elektronice. Mám švýcarské automaty a to je něco o několik tříd jinde než hodinky od Apple, něco co má hodnotu, historii a něco to vypovídá o majiteli.
  Omlouvám se ale…. ani pozlacené hov…o není nic víc než hov…o.

  Co je největší problém u sportovních hodinek je nedostatečná vodeodolnost.
  50m je na sprchování, mytí rukou – propagují to že snese povrchové plavání, ovšem když si pročtěte záruční podmínky již vám negarantují, že to výrobek snese a požkození vodou je ze záruky vyjmuté, což jen potvrzuje to co říkám – nedostatečné.
  Podle norem používaných v hodinářském průmyslu je na plavání až 100m – jelikož se počítá se skokem do bazénu, se serfováním a td, prostě rychlý pohyb ve vodě a né opatrné namočení.

  Za mne ty hodinky jako luxusní produkt rozhodně ne a jako sportovní, jsou stále moc složité se spoustou zbytečností a hlavně nedostatečně utěsněné a odolné – bez ocelového pouzdra, safírového skla, (což mají ty dražší) a aspoň 100m lépe 200m sou prrostě na opravdu všestranné sportovní využití k ničemu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější