Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No to je teda bull… blábol.
  Připomeňte mi někdo cokoli inovativního od Apple za posledních 5 či 10 let – to jsem fak zvědavý.
  A že u smatpthonů není co dál vymýšlet a zdokonalovat? – ralší bull… – co takhle reálná odolnost a výdž baterie (alespoň tam, kde byla kolem přelomu milenia – tedy běžně týden i dva výdrže na nabití a možnost beznásledkového „upadnutí“ mobilu z řekněme 2 metrů).
  Apple jede poslední dekádu do zadele a jen a jen zrychluje.
  A tihle „odborníci na technologie“ (Segall apod.) jsou asi už jediní, kteří jsou ochotni prášit tyhle blbosti.

  baterie z přelomu milenia (800-1000mah) by v současných zařízeních vydržely cca půl dne a také by degradovaly za řádově kratší čas. pokud se bavíme o inovativních produktech za posledních deset let, tak mi reknete proc by nemely byt napr iwatch inovativnim produktem?

  Myslím, že jste nečetl pořádně, co jsem psal. Nepsal jsem nic o velikosti/kapacitě baterie. Psal jsem o praktické/reálné výdrži mobilu.
  Dnešní „mobily“ samozřejmě nejsou mobilní telefony, ale mobilní počítače – ale prodávají se jako mobilní telefony a ty byly i před 20 lety praktičtější. A výrobci měli zase zabrat a navrátit uvedené parametry na použitelnou úroveň – a ne dělat trojité 300Mpix foťáky na každé straně mobilu a mobily samotné dělat jednotky mm tlusté. Klidně bych si koupil iPhone 2x tak tlustý, kdyby vydržel na nabití fungovat týden a nestala se z něj mrtvola při vypadnutí z kapsy kalhot na beton.
  Nevím, jestli jsou větší ocasové v Applu nebo jejich zákazníci. Nejspíš obě skupiny. Podotýkám, že prakticky výhradně s Apply dělám víc než čtvrt století. Ale poslední dekádu už bych tuhle značku nikomu dalšímu nedoporučoval. Je to už jen další Mattel.

  Ano, smartwatch su jasna buducnost. Uz to vidim ako si ludia budu citat emaily alebo pozerat stranky, popripade videa na hodinkach. Taku buducnost si mozu strcit… Nech sa tento pan radsej venuje veciam do ktorych sa vyzna a zbytocne zo seba nerobi idiota

  Já bych to rád viděl takto… Apple watch s LTE a Airpods, pro složitější ukony iPad…. iPadem jsem odstranil notebook (v akutních případech kdy iPad nestačí, pomůže teamwiever a počítač doma)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější