Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Takže za to může ČÍNA!!!! a né piráti na Androidu :-)
    Po tom, co jsem si začal hrát z myšlenkou zkoušky iOS, tak jsem zjistil, že je oproti Androidu ne 100, ale 1000 let nazpět :-) Naštěstí jsem ale aktualizoval z 10 na verzi 11 a WOW efekt se konal, příjemně mě překvapilo, jak se App Store změnil a celkově i systém. Konečně se to začíná funkčně přibližovat a dotahovat Android. Těším se na 12ctku.
    Začíná se mi ten iOS docela líbit, je to pro mě změna, po tolika letech na Androidu.
    Oba systémy mám rád a oba mají něco do sebe! Nejvíc mě baví snad 3D touch, to by se mohl Android přiučit a naopak iOS zase lepší customizaci rychlých nastavení atd.

    Porovnávať Apple store z Google play je ťažko každý obchod má inú filozofiu hlavným zdrojom peňazí pre Google je reklama a platí to aj v Google play vlastním telefón android aj iPhone na Androide je pred každú aplikáciu čo mám platenú na iPhone aplikácia zdarma čiže pre rovnaký komfort používania a viac menej rovnaké aplikácie na iPhone som minul pre iPhone podstatne viac EUR a niektoré aplikácie ako napríklad jednoduchý wifianalyzer čo zobrazí dostupné wifi a všetky údaje o nich aj grafickej forme na iPhone neexistuje ale vôbec

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější