Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple Music je lepší v tom, že hudbu posloucháte i samostatně přes Apple TV + PC (iTunes), po nastartování auta se vždy automaticky spustí přehrávání a není žádný problém s funkčností.

  Spotify je lepší v tom, že mnohem lépe navrhuje hudbu, aplikace má pěkný moderní design a mnohem lépe funguje na Androidu (pokud má někdo obě platformy, či je střídá).

  Ked si nechas posledne prehravanie hudby zo spotify v iPhone, tak sa ti v aute automaticky spusti hudba zo spotify, vzdy prehrava posledny pouzity zoznam.

  Za me jednoznacne spotify. Jedine jeji velke nevyhody: absence appky na apple watch – podle me blokuje Apple, a absence ovladani pomoci siri – se zkratkami iOS 12 asi vyreseno.

  Dejte mi appku do hodinek at nemusim tahat telefon na behani a apple music nechci videt :)

  Uz som to tu písal, ale jednoznačne spotify. Vyber muziky je väčší, lepší, co je fakt tak spotify ma lepšiu odozvu, pri apple music niekedy nevie spustiť pieseň ani do minuty (ak hľadám české contry, tak to skratka nefunguje Ok), spotify ma reakcie okamžite. Užívateľské prostredie apple music je otrasne neprehľadne, a cena vyššia.

  Velká nevýhoda Spotify je to, jak služba manipule s dosupností. jednou vám zmizí ceké album na několik měsíců, jindy zmizí jen oblíbená skladba…a to nemluvím o tom, když vám zčistajasna služba v playlistu zamění studiovou nahrávku za živák.

  Umí už Apple music funkci dálkového ovládání? Jedním zařízením hraji a druhým , ne vlastně několika, jej ovládám. Spotify v pohodě.

  Áno, iTunes to napríklad dokáže od doby kedy nad Spotify tvorcovia ešte ani len neuvažovali 😒

  Jen s hudebním videem to u Apple Music trochu kolísá. Při použití iPhonu coby dálkového ovládání na AppleTV mi mídto videa jede hudba s náhledem z videa :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.