Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Česky prosím… Jste na českém webu, a beztak i žijete v Čechách… Ukrajinci i Vietnamci to zvládnou ale né Slováci tady na nás budou pořád žvatlat tou zprasenou češtinou…

    Jdi do prdele anonyme. Je to dostatečně česky? Ani podepsat se neumíš, a to, že nezvládáš slovenštinu je tvůj problém. Nemaskuj svoji neschopnost, neochotu nebo nízké IQ za nějaké nacionalistické kecy.

    Taky mě to sere. Nejsem navyklý číst cokoli ve slovenštině, a i navzdory tomu že samozřejmě rozumím, musím to pokaždé louskat a mnohdy když je článek na hranici toho jestli mě to zajímá, kvůli slovenštině se na to vyprdnu. Je to prostě nepohodlný.. Prosím LSA o korekci do češtiny.

    Na slovensku poznam kopec čechov ktorí tu žíjú aj viac ako 5rokov a ani jedneho som este nepocul hovorit po slovensky… Ukrajincov a Vietnamcov áno, tí sa to naučili, ale Češi nie, tý tu budú furt říjnovat, květákovať a Pepíkovat. Slovák ked ide do ČR tak asi za mesiac už hovorí česky…

    Já považuji snahu některých Slováků mluvit česky za směšnou, vzdycky mají přízvuk a třeba „ř“ se prostě naučí je horko těžko.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější