Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Doufejme, že to bude co nejdříve…nechápu na co čekají..zajímalo by mě, co je na tom tak složitého to rozjet celoplošně(celá Evropa)

  Bavil jsem se v bance jak to vypadá. A říkal že problém je v tom, že Google nechce peníze, ale všechny informace o uživateli. Co, kdy, kde, jak, proč?
  Apple nechce informace, chce peníze za každou platbu. Ale uživatelům zdražit produkty nemůžete, to by to nikdo nepoužíval. Takže to musí platit banka. A o tom se jedná. Najít nejlepší financí řešení, které bude vyhovovat oboum stranám.

  Po roce používání Apple Pay na Novém Zélandu, musím konstatovat, že bych tuto službu velice uvítal v ČR, je to dosti návykové ;)

  ale tak ApplePay lze používat v česku prostřednictvím bankovního účtu z jiné země, která službu poskytuje. sice jde o komplikovanější způsob, ale funguje

  Jen dalsi zisk pra gayfirmu. Nic extra to neprinasi. Jen ze bezmozci budou vyndavat gaytelefoni lopaty z praveku a pripadat si v kaufu jako kralove. Ja platim Apple Pay vy socky ve fronte hec. No ja radeji zaplatim svoji zlatou kartou 😛 I kdyz tu uz ma dneska taky kdejakej luzr.

  No už aby to tady bylo. Taky by se hodilo aby se dalo platit opravdu všude. Ne že bych byl fanda do technologií, kterými mě můžou kdekoli vyslwdovat, ale prostě mě neuvěřitelně štve, když si chci něke něco koupit a oni tam karty neberou. To bych fakt vraždil.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější