Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Podle Sygicu jsem jel pul dovolene a naprosta tragedie… Chybi mi tu WAZE na ktery nedam dopustit. Ale jasne neni offline 😉 ale v EU lze cerpat data za domaci pausal 😉😉

  Je mozne ze za pouzivanie Waze v niektorych statoch hrozi pokuta ?

  Třeba v Německu je dobré před/při zastavení hlídkou rychle vypnout Waze. Jde o to, že se v Německu nesmí používat nic, co upozorňuje na radary a Policii. O žádném jiném omezení aspoň v Evropě nevím.

  Škoda, že tento článek nebyl už v dubnu😃 Najezdil sem cca 8500km v Californii, Nevadě, Utahu a Arizoně. Měl sem navigaci HERE WeGo, ale pokud neznáte přesně adresu co chcete vidět, tak ste v pr.. Neříká ani do kterého pruhu se zařadit, takže když sem v LA jel v pravém, tak mi naráz řekla po 100m odboč doleva a obráceně, to bylo furt. Nebo řekla po 200m dorazíte do cíle, ale když sou 4 pruhy pro každý směr, tak se potom z prava blbě hned odbočuje doleva😃 ale internet v mobilu a google maps to potom už zlepšili😃

  Já v USA jezdil s apple maps a byl jsem 100% spokojený, hlavně ty návrhy na snídani nebo přespání. Navíc před dvěma lety neměli žádné info o pruzích, ale ono to řekne 10km předem, 2km předem, chvilku předem… tak i když je těch pruhů 7 dá se to s cedulema zvládnout bez vyjímky bez chyby.
  V česku pruhy moc nefungují, je tam jeden a říká: jeďte v pravých pruzích abyste mohli odbočit :-D. Nebo byly dva, spravujou tak už je jenom jeden, iPhone to ví, sám mi to říkal, a stejně se mám držet v neexistujícím pruhu.
  Nevím jak půjdou pruhy v USA, ale asi dobře, iPhone je v USA dost jiný stroj.

  Musím pochváliť v Mapy.cz vec, ktorú pridali v poslednej aktualizácii (ak to tam bolo skôr, tak som si to nikdy nevšimol). Nazoomujete akúkoľvek oblasť (skúšal som napr. Pieniny u nás, Banskú Štiavnicu, okolie Morskej panny v Kodani, Skagen, Stockholm a pod.), do vyhľadávacieho riadku napíšem „tipy na výlet“ a takmer ihneď mi tam naskákali bubliny s odkazmi. Paráááda!

  Já používám Mapy.cz a jsem velice spokojená, jsem turistka chodím po horách, navyguje přesně a nebere data ani baterku. A najdu si co je v okolí co právě potřebuji.

Vložte vlastní komentář

celý text