Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Okrem toho ze padaju niektore aplikacie by som dal do pozornosti ze dlho trva inicializacia GPS. Pokial chcete vyskusat niektoru z navigacii cez CarPlay tak si budete musiet pockat zatial ziadna z navigacii CarPlay spustene nema.

  Nechápu vaše stížnosti. Je to první veřejná beta, logicky bude mít chyby. Je to vaše volba to nainstalovat.

  Nemyslim, ze ny si zde nekdo stezoval… Spis se ctenari snazi upozornit na to, ze GPS neni uplne v poradku a kdo napr. denne pouziva Waze jako ja, tak by mel instalaci zvazit. Ja pouzival betu od prvniho dne a problemy s GPS me nakonec donutily k downgrade. Bohuzel. Jinak bylo vse ostatni v mezich testovaci verze.

  Taky jsem testnul dev betu 1, ale co nešlapala GPS vůbec a nedal se zapnout Skype, tak jsem rezignoval z testování a šel taky zpátky. Ale počkám na nějakou třeba betu 5, ta už by mohla být použitelná :-)

  Mám veřejnou betu na Xku, ale rád bych upozornil, že například seskupování notifikací (pro mně velmi podstatná novinka) funguje dost zvláštně. Kolikrát nejde notifikace ani rozkliknout. Největší problém ale vidím v tom, že seskupování zatím funguje jen někdy a hlavě, pokud se na telefon podívám, faceID všechno rozbalí jako kdyby žádné seskupování neexistovalo. Představoval jsem si to tedy tak, že když mám nastavené seskupování, tak se po autorizaci zobrazí pouze náhled poslední zprávy, jinak to zcela ztrácí smysl.

  Jen pro info… Na dvou ověřeno že když smažete neofiko beta profil 12 a dáte ofiko beta tak se nestane nic. Asi je to totožná verze ios12. Jen se vám po resetu neobjeví výzva k zadání PIN. Musel jsem vyvolat přes režim letadlo. Ale jinak vše šlape.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější