Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  je to ovela nepresnejsie na citlivost, ako trackpad na macbooku.. Aj pri nastaveni najslabsieho 3dtouch, je treba vyvinut relativne velku silu, aby sa klik vykonal.. A hlavne to nie je podporovane nativne vo vsetkych aplikaciach.. Zo zaciatku som to pouzival, vyzeralo to byt super, ale casom, kde som chcel, aby to bolo a intuitivne som tam klikal, tak to tam proste nebolo.. Cize je to zbytocne a zabera to priestor v mobile.. Je to skoda, zabili to nepodporovatelnostou napriec vsetkymi aplikaciami..

  Rád bych, ale zatím jsem neměl iPhone, který to podporuje. Na SE nahrazuje většinu akcí delší podržení na dané ikoně v ovládacím centru nebo např. v aplikaci Instagram podržet na hashtagu pro rychlý náhled.

  Mne sa napr. vôbec nezdá, aby bolo potrebné vyvinúť nejakú silu, úplne v pohodičke to funguje aj na iPhone 7, aj na iPhone 8 Plus a na displeji mám nalepené aj 3D sklo…

  Pro mě je 3D Touch jedním z důvodů koupě iPhonu. Je to neskutečně intuitivní a zábavný způsob ovládání. Používám jej především na sociálních sítích (Facebook, Instagram), ale samozřejmě podstatný prostor má i v samotném systému. Už snad ani nepřepínám aplikace jinak než 3D gestem :D

  Je to parada, na svém druhem iphonu SE malem promačknu displej jak jsem si zvykl ze svého ip7 gesta 3D Touch!!
  Skoro neni treba použivat home button takze mám naučené snad vsechny finty, nejlepsi je ale asi vyvolání multitaskingu a oprava textu při psani takze za mě palec nahoru a snad 3D Touch bude i nadále 👏

  Využívám pořád, přepínání aplikací, otevírání textovek atp. Mám to nastavený na lehký stlačení, takže z toho vůbec nebolí prst. Pokud tuhle funkci někdy plánují odstranit, tak zahrabou jednu z mála užitečných inovací za poslední roky.

  Podľa mňa je aj problém ten že väčšina novodobých „fanúšikov“ iPhone ani nevie že iPhone niečo také má, kúpia si iPhone lebo je to známa značka, ostatné čo ten telefón dokáže ich nezaujíma alebo tomu nevenujú pozornosť lebo majú iPhone.

  Je to výborná funkce navíc už ji podporuji nektere hry například GRID , a přidávat si postupně plyn dle libosti je super :) do budoucna by se to mohlo paradne hodit např. ( jestliže se 3D Touch bude inovovat tak by například mohl fungovat jako gramová váha na léky. )

  Za me top funkce. Nelituju přechod na 6s 🙂 (z 5s)

  Kdyby se tak aspoň dala kompletně vypnout wifi..

  Používám neustále a všude kde to jen jde. Za mě NEJLEPŠÍ VĚC na iPhone! Doufám že to neodstraní, to je jedna z věcí, co se mi na iPhone moc líbí a jedna z mála vychytávek oproti funkcemi a customizací nadupaném Androidu.
  Lidi 3D touch nepoužívají protože dost lidí co znám má iphone protože iphone…. Škoda psát… , takovým by stačil i obyčejný tlačítkový mobil. Funkce iphonu využívají tak na 5‰. Ale to i někteří na Androidu….
  Mě iOS děsně baví, jsem fanda do technologií a po mém milovaném Androidu jsem si nyní zamiloval i iOS u kterého chci nějakou dobu (delší) zůstat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější