Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Cube G4 jako majitel, co s ním pracovně skoro denně pracoval jako na vedlejším počítači s Studio Display 17″ celých 16 let pod MacOS 9.2, rozhodně jako propadák nevidím. Spíše naopak. A jen tak pro info, dle vás se PROPADÁKY pyšní čestným místem v MoMA v NY?

    To mi chceš říct, ze jsi ještě předloni jako pracovní nástroj používal Cube s Mac OS 9 jo? Co jsi na tom dělal prosimte?

    Fakturace, sklad, účtenky – program účetní od Cabria a.s. z roku 1993, který dodnes díky otevřenosti systému a modifikovatelnosti (user) vyhovuje současné legislativě. Bez jediného placeného výpalného tak jak je to u většiny účetních programů.

    Cube byl zhmotněním Stevovy touhy po tvarově dokonalém produktu, což „levitující“ krychle bezpochyby je. Zvlášť poté, co jeho NeXT Cube žádný valný úspěch nezaznamenala. Ale protože se vše muselo nacpat do relativně malého prostoru (najděte si někde fotky, jak dokonale byl vnitřek Cube zpracován) a Steve trval na pasivním chlazení, kvůli minimalizaci hluku, trpěl Cube při větší zátěži na výrazné přehřívání. Newton „dojel“ hlavně na špatný software, pověstné bylo zejména nedokonalé rozpoznávání psaného textu. Celá divize Newton stála Apple obrovské peníze a návratnost byla mizivá, takže ji Steve po návratu do Applu, který se potácel na pokraji bankrotu, zrušil.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.