Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A když už si ten článek rozkliknu, tak bych rád věděl, alespoň jednu vychytávku. Není to ani v tom videu. Tohle je fakt jen clickbait o h.. exktrementu. Zamyslete se nad sebou!

  Tak nevím, ale přijde mi, že na tom videu jsou přesně ty věci, o kterých se píše i v článku. Pokud však nejste schopen porozumět textu a poté nevidíte například výzvy majitelům míče ve videu, asi pro vás tento článek cenu nemá.

  Děkuji za reakci.
  Dobře, asi jsem trumpeta a nejsem schopen porozumět textu. Můžete mi do komentu nějakou tu „skvělou vychytávku“ uvést. Nebo popsat k jakému „exkluzivnímu tématickému obsahu“ se díky NFC dostanu?

  A pod „nabídnou svým majitelům zobrazení kontaktních dat nebo možnost zapojit se do zajímavých soutěží“ si toho taky nedovedu moc představit, je to dost neurčitá informace … jakých kontaktních dat?

  Dle dostupných informací se dá hodně zjednodušeně říci, že by se mělo jednat o velmi jednoduchou sociální síť, na které můžete přijímat různé fotbalové výzvy viz. video. Vše by mělo být personalizované a určované podle vaší polohy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.