Jak v iOS aktivovat automatické aktualizace aplikací z App Storu

Pokud už vás unavuje dívat se do App Storu, zda-li nevyšla aktualizace pro nějakou z vašich oblíbených aplikací, tak to můžete změnit. Dnes se totiž podíváme na trik, který vám umožní automatické aktualizace aplikací z App Storu. Nebudete tedy muset zbytečně otevírat App Store. Místo toho se veškeré aktualizace budou pravidelně vyhledávat na pozadí a tehdy, kdy se nějaká aktualizace aplikace objeví, se automaticky stáhne a nainstaluje. Tato funkce je skvělá nejen pro vaše pohodlí, ale také pro to, abyste všechny vaše aplikace udržovali aktualizované, tudíž i bezpečné. Veškeré nové funkce aplikací či opravy bezpečnostních chyb tak budete mít na vašem zařízení nainstalovány mezi prvními. Jak tedy na to?

Automatická aktualizace aplikací z App Storu

V prvním kroku je nutné, abyste na vašem iOS zařízení přešli do Nastavení. Poté klikněte na první možnost v nastavení, tudíž na vaše jméno. Po kliknutí na vaše jméno se zobrazí několik dalších možností. Nás momentálně zajímá kolonka iTunes a App Store, kterou rozklikneme. Po rozkliknutí této záložky stačí pouze jednoduše switchem aktivovat funkci Aktualizace. Nyní, kdykoliv se v App Storu objeví jakákoliv aktualizace, tak se během chvilky automaticky nainstaluje.

Veškerý proces vyhledávání aktualizací se děje na pozadí vašeho zařízení. Nemáte ani možnost poznat, že se zařízení snaží stáhnout a nainstalovat aktualizace. Navíc vám vaši domovskou obrazovku nebude hyzdit ikona App Storu s nevkusným číslem v červeném kruhu, která značí oznámení.

|
5
Leitz

Diskuze

  Osobne mam tuto funkci vypnutou, protoze nektere aplikace po aktualizaci „nefunguji“ dokud je clovek poprve po aktualizaci nespusti. Takze napr aplikace se v noci aktualizuje, clovek v klidu zije a po jejim otevreni vecer zjisti ze je v ni nekolik zprav, nicmene notifikace nebyla zadna.
  Stejne tak se chovaji nektera cloud uloziste apod.

  Reagovat

  Toto je jedna z mala funkcií ktorá mi na žiadnom zariadení nefunguje a nechápem prečo, asi často navštevujem AppStore a zároveň si ručne aktualizujem aplikácie a nestihne sa to automaticky 🙂 ale rozhodne to nebo tak že vyjde update a aplikácia sa aktualizuje

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz