Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám 5s a telefon je to pro mně naprosto dostačující, jen teda byla chyba instalovat iOS 11, tak snad to 12 doopravdy napraví a telefon bude vyšlapovat tak, jak když jsem ho před 2roky koupil. A je fakt, že narozdíl od android telefonů zatím o koupi novějšího neuvažuji.

  muzete mi prosim sdelit co je mysleno tou cistou aktualizaci prosim?😉 po tom co jsem si nainstalovala IOS 11.2 tak se mi seka telefon obcas a nevim zda pomuze si nainstalovat tu 11.4 😄 muzete mi prosim poradit nejsem zadny odbornik 😄

  Znamena to, ze si vsetko vyzalohujes do iCloud a potom zariadenie natvrdo preinstaloujes pomocou .ipsw suboru pre tvoje zariadenie. Vymazu sa tak z neho vsetky tie sracky co sa v nom za mnoho rokov nazbierali.

  No neviem. Mám nainštalovaný iOS 12 a nezdá sa mi že by bol lepší ako 11. Je síce svižnejší a niektoré aplikácie rýchlejšie (fotoaparát, a pod.) ale všetky chyby z iOS 11 ostávajú. Hlavne zamrzí vydrž batérie.

  Já stále používám na svém iPhonu 6s Plus verzi iOS 10.3.3 a jsem spokojený. Kamarádi co mají šestky, nebo šestky s a přešli na vyšší verzi iOS měli neustále samé problémy. Počkám až bude verze iOS 12 odzkoušená, pak zvážím přejít ze staré dobré 10.3.3 na 12

  Iphone 5s je stále dobrý a hlavně kvalitní telefon a spousta lidí ho stále ještě používá.sám jsem ho ještě před měsícem měl a vůbec v ničem mě neomezoval.Je jen dobře že dostane iOS 12.

  Tak já nevím. Je to opravdu unikátní dát nejnovější aktualizaci i na 5 let starý iPhone 5s? Když ho ta předchozí domrvila? Já to spíše považuji za samozřejmost, navíc pak v případě, že mám na trhu jen pár přístrojů/srovnání s androidém\. Já bych v tom zase takový unikat neviděl, Apple vydal parkvil a teď to celý rok napravuje. Toť vše.

  Potřeboval bych poradit, jestli lze na iOS 12 použít iPhone jako centrálu pro dálkové ovládání HoumeKit? Slyšel jsem zvěsti, že to časem půjde. i na iPhone. Doposud lze použít centrálu jen s Apple TV, HomePod, nebo iPad. díky moc

  Ostatně proč by jej Apple neměl podporovat? Krom drobností má totožný HW jako iPhone 6 (podstatný je 64bit CPU a 1GB RAM), takže by snad nebyl ani důvod jej z podporovaných vyřadit. Co zvládne iP6 zvládne i iP5S, jen třeba trošku pomaleji. Ale zvládne.

Vložte vlastní komentář

celý text