Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jako mě přijjde, že na SE je víc bugů, než v Androidu ??

  To jsem si u děravého iOS 9 myslela taky, tak jsem si koupila vlajkovou loď s Androidem od Sony a velmi rychle jsem vystřízlivěla. Člověk si zvykne na komfort a potom je háklivý na kdejakou drobnost.

  Docela by mě zajímalo, jak je to se Siri. Ze všech inteligentních asistentek je bohužel nejhloupější a takřka jsem se ji odnaučila používat. Do bety se mi po předchozích zkušenostech vážně nechce – zejména proto, že svůj iPhone používám ve velké míře pracovně..

  Pánové chybí mi pouze jedna věc, v CarPlay nefunguje ani Waze ani google Maps?

  Největší problém vidím v aplikacích – i přes všechna superlativa jak je první beta skvělá je třeba si hlavně uvědomit to, že aplikace od různých vývojářů nejsou pro tento iOS optimalizované a nemusí správně fungovat..

  Po prvom dni s iOS 12 môžem potvrdiť zlepšenie čo sa týka rýchlosti iOS na iPhone 6s plus oproti 11.4.1, ale vydrž batérie je na tom oveľa horšie. Pri minimálnom používaní už po cca 8 hodinách batéria na 20% ?. Dúfam že je to len dočasné. Oproti tomu watch s os 5 rýchlosť je opäť na tom lepšie ako s poslednou verejnou betou a vydrž batérie tak isto lepšia. Na iPad air 2 sa zobrazuje vedľa času aj aktuálny deň a dátum, a vedľa indikátora batérie je teraz indikátor siete a 4 bodky ktoré po potiahnutí nadol v tom mieste otvoria ovládacie centrum. Zobrazenie spustených appiek po potiahnutí nahor od spodného okraja blbne tak, že iba sprístupní plochu. Ale ak sa posunie prst nahor a trochu a trochu doprava, tak sa zobrazia spustené appky. Žeby príprava na nový iPad bez domovského tlačidla?

  Po nainstalování iOS 12 na iPhone X jsem měl problém s aplikací Boon – aplikace po spuštění spadla. Restart telefonu nepomohl, takže jsem se musel vrátit zpět na původní iOS. Pokud někdo takovouhle aplikaci používáte, tak na toto si dejte pozor.

  Mám iOS 12 druhý den na iPhone X a zatím app co mám nainstalované šlapou zatím v pohodě vypíšu jich pár : Facebook,instagram, messenger,můj Vodafone,Equa bank,viber,whatsapp,stream.cz,Voyo.cz,Skylink.cz atd.
  Systém je opravdu velmi rychlý oproti iOS 11.4 , spouštění app velká pochvala za rychlé reakce. Zatím jsem ne nějaký velký bug nepřišel, pouze jsem musel v nastavení- čas- vypnout časové pásmo- každou chvíli mi ukazoval čas o dvě hodiny zpět.
  Každopádně je tato 1 beta velmi stabilní , troufám si říct že je to pro mě iOS 11.5 a zůstanu už na iOS 12.

  Vite,ja ted nebudu komentovat novy iOS 12, myslim ze se vyplati pockat na konecnou verzi. Ale co bych pouze podotkl? Jsem na iOS uz od roku 2008 a uvital bych na iPhonu bud notifikacni diodu,nebo neco co by opticky upozorňovalo na prichozi hovory,SMS atd. Nemyslim tim blesk fotoaparatu. To proste v iOS chybi. Dik za pozornost

  V ISO12 jednoznačně chybí funkce omezení. V 11 šlo zamknout nákup na App storu, což při rodinném sdílení je super. Kupodivu 12 tutu možnost nemají. Akorát hlídání času na obrazovce je blokovalno stejným heslem jako omezení na 11.

  Ked mate hovor a chcete odpovedat predvolenou smskou, doteraz to zanrzlo a zvonilo dokola, hovor nesiel ani prebrat, ani zlozit, dnes update bety, odpovedat smskou uz sice ide, ale sruhej strane ziadna nepride. Obrovky bug…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.