Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Problém to jistě je a jistě to není dobrá vizitka pro Apple a tím spíš pokud opravdu věděli o větší nespolehlivosti.
  Na druhou stranu nejde žalovat někoho za to že vyrobil šmejd nebo něco nespolehlivého.
  Nikdo nikoho nenutí si tyto produkty kupovat.
  Zažalujete výrobce outdoor oblečení, že dělají tak tenké materiály že když projdete houštím v lese máte to roztrhané, zažalujte automobilky za jejich nesmyslné 1,0, 1,2 a td motory které jsou po 200 tisících na kaši, zažalujte pekárny za to že dělají chleba který po 3 dnech chytne plýseň a td a td.

  Zákazník nesmí být tupej a musí si ověřit co vlastně kupuje a když to neudělá jeho chyba – v prospektech se určitě nepíše o tom ze lze u notebooku snídat a prskat drobky na klávesnici ani že jí špína nevadí.

  Tohle sou jen vyžírkové co se chtějí napakovat nic víc.

  Tím neříkám ze je Apple svatej, ale žalovat ho za to je nesmysl.

  Zažalujte pána který si prdne v metru a vám se z toho udělalo špatně ;) Ano je to prase, ale asi nic nevysoudíte.

  Na jedné straně s Vámi souhlasím, na druhé mluvíme o Applu – technologickém gigantovi, který nasadil nejvyšší laťku spolehlivosti produktů. Proto si je lidé kupují. Tu výměnu klávesnice by měl Apple dělat zdarma a ne si za to účtovat 700 $.

  A co se týče žalob… V Americe můžete u soudu vyhrát i s žalobou, za kterou by Vás u nás odvezli do Bohnic :D

  Zdravim, zkusim trochu oponovat. Pokud Apple o problemu vedel a presto neopozornil pred prodejem zakazniky jedna se o skrytou vadu a ta muze byt reklamovana v ramci reklamacniho rizeni. Nejde tady o tupost zakaznika, ake zamlceni skrytych vad a to je problem dle zakona. Vase prikladou jsou sice vtipne ale tzv,, mimo misu” pekny den

  Tyto problémy mám u svého MBP 2016 také. Občas se zasekne některá z kláves a nejde pořádně zmáčknout. V současné době mám problém s klávesou „option/alt“, která je zaseklá už nějáký ten měsíc. Již zvažuji, že dám MB na reklamaci.

  Pokud nebudou klavesy mechaicky poskozene tak v Ceskem Servisu topcase vymeni. Kazdopadne výrobce ma na strankach postup cisteni který většinou problém odstrani pokud ne navštivte autorizovany servis

  Nech, sa na mňa „dúhoví prdi“ z Cupertina nehnevajú, ale osadiť klávasnicu do Mcb za 2500,-€, ktorá sa pokazí aj pri chúlostivom používaní a potom si pýtať 700,-USD za opravu je nehorázne!!!
  Nie je pravda, že prachy chcú len “ humusáci“ žerúci denne nad klávesnicou…
  Kamarát, ktorý na klávesnici píše len občas a skutočne je čistotný pedant, ktorý si svoj drahý Macbook opatruje, ako oko v hlave – má problém už s troma klávesami a závada, sa objavuje, len sporadicky…!!!
  Apple sa chová, ako posledný rákosnícky priekupník z trhoviska! Toto nieje úcta k zákazníkovi, toto je sprosté chovanie a nenažranosť „řezníckeho psa“…!!!!!!!!!!!!!!

  A to jsem uvažoval nad MBP..Asi jediná dneska rada nic nekupovat, než se to vyjasní. Mám ještě 17″ 2011 a kupoval jsem ho na bazaru ,,velice“ levně a ještě v záruce. Bývalý majitel už věděl, že je něco špatně. Naštěstí byla zdarma před 2 lety vyměna deska a dnes je to teplotně naprosto jiný MBP. Takže něco podobného možná čeká nové majitele. I když..ten počet maců co má novou klávesnici je asi takový počet, že si nedovedu představit tu finanční ztrátu při výměně.

  Nezlobte se na me, ale stejne tak hrkani ve vsech retina macbook!!! To je to samy. Proste kvalita sla obecne tezce dolu a jeste navic vcerejsi konference byla velka fraska.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.