Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Píčovina je většina zpráv.. A hlavně v ČR… z 90% všechny zprávy lžou. Jediné na co jsou zaměřený stejně tak jako celá televize je vymejvání mozků. Neskutečné kolik podprahových reklam dnes všude je.. Přitom dříve byly zakázané až trestné jelikož to poškozuje mozek.. :-D Zřejmě už většina lidí má poškozený mozek tak si řekly sereme na to a perou to do nás co jen to jde.

    Fotograf musel předvídat vysokou teplotu a třeba spoléhal na to že než se fotoaparát zničí tak pořídí pár fotek a potom vyjme paměťovou kartu ktará to vydržela,jelikož je až v tělě aparátu.Nicméně se mi to stejně nějak nezdá.

    Jediná fotografie z toho zničeného fotoaparátu, asi Canon, je ta s tím ohněm ostatní jsou z jiných fotoaparátů. Mě by to rozhodně za zničené sklo a foťák nestálo, taková fotka s ohněm a drny by u mne letěla hned do koše. Ty ostatní jsou dobré.

    Billa Ingallse co to jee za aparát?? A proč je na té fotce toho škvarku jasně vidět EOS 50D. Ti znalejší si doplní Canon a pro nefotografy lze spatřit nahoře ten nezaotřený text.

    Přesně tak, Canon EOS 5 Ds + EF 16-35/2,8 L II. Sestavička dnes tak za cca 130 táců. Ale honorář od NASA nejspíš něco hodí na pokrytí nákladů na novou sestavu… :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější