Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  njn, Apple se musí uvědomit, že i když máme rádi(my iOvce) vetšinu jejich zařízení a dost si jich koupíme, tak jen proto, že za to stojí a ne proto, že to má na sobě nakousnuté jablko. Homepod mi nic neříká a nemám jediný důvod, proč by něco takového mělo doma překážet, takže se nízkým prodejům nelze divit. Siri použiji tak 2x do měsíce a nehodlám na tom nic měnit.

  Ach jo. Ať už vkročil Apple za Jobse do jakéhokoliv odvětví, tak skoro vždy slavil úspěch nebo se jednalo o revoluci. Kam Apple vstoupí s Cookem, tak se jejich produkty prodávají průměrně nebo podprůměrně, žádná sláva.

  Muzu se zeptat ktera sluchatka v cene 5.000.-kc se prodavaji lepe nez ty od Apple?
  Ktery notebook v cenove hladine cca 40-50.000 se prodava lepe nez ten od Apple?
  Ktery telefon v cenove hladine 30-35.000.-kc se prodava lepe nez iPhone X ?
  Ktere chytre hodinky v cenove hladine 15-20.000.-kc se prodavaji lepe nez ty od Apple?
  Prosim Marku poučte nas tady a seznamte nas s novym lidrem na poli spotrebni elektroniky.

  To není důkaz, že je něčeho lídr ??? To jsou záměrně nastavený hranice, aby to ukazovalo, že je Apple nejlepší. Navíc záměrně vybraný produkty. Třeba to s tím telefonem. To je hovadina ala frufru. Žádný jiný telefon v cenové kategorii 30 – 35 000 Kč neexistuje, tak je pak logicky Apple nej ???
  Stejně tak to platí pro hodinky. Ty jsou buď levnější a ty co stojí tyhle peníze, tak se jedná o modely pro opravdu aktivní sportovce, ne pro trotly co si nasaděj Airpods a „běhaj“ za slunečnýho počasí po lese. Tedy pro úzkou skupinu uživatelů. Zatímco Apple Watch jsou masová práskačka pro šmíru ??? Vidím to když chodím se psem ???
  Mimochodem nevíš jak je to s tou bezdrátovou nabíječkou? Od Apple? ??? Ta je taky nejprodávanější?

  Proím frufrus pouč nás a seznam nás s novm lídrem na poli spotřební elektroniky ???

  Třeba jak je na tom Apple s prodejem dalších položek ve svém portfoliu, rád si to přečtu ???

  Mercedes taky prodává ve své kategorii nejvíc aut, ale neznamená to že je lídr v prodeji automobilů??? Stejně tak Apple není lídr v na poli spotřební elekroniky. Je to spíš lůzr, co nemá ani výrobní závody a vše si nechává dělat ???

  Zdá se, frufru, že jste nepochopil to, o cem tady pisu. Do odvětví iPhonů a maců Apple vstoupil uz za Jobse a stále z toho těží. Apple Watch se mozna prodávají lépe, nez konkurenční hodinky, ale ze by na trhu zpusobily nejakou revoluci, to se rict nedá. Stejne tak u Homepodu. Jinak nejsem nejakej „hejtr“ Applu, jen mi to tak v poslední době připadá. Jinak jestli mate potřebu byt hned hrubý, nemá smysl s vámi diskutovat

  Jojo…Homepod je bezesporu skvělý reproduktor, nicméně velmi podprůměrný chytrý reproduktor. Vše je bohužel odvislé od vývoje Siri, který dost pokulhává za konkurecí. Ačkoliv jsem milovník jablečných produktů, musím konstatovat, že Google asistent je úplně někde jinde. To se zkrátka Applu nepovedlo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.