Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    od kdy ma HDR neco společneho s displejem ??? víte vubec co je HDR? vyexponovana scena ze 3 a více obrazku … co s tím ma HW společneho nechapu

    Má pravdu předsedo! :-)
    Každopádne snímka, na ktorú sa použije expozícia 3 a viac snímok je „bracketing“ a následné zloženie. Samotný HDR má za úlohu práve simulovať vyšší dynamický rozsah, ktorý jednoducho snímačom v porovnaní s chémiou (filmy/svitky) je slabší. Vyšší dynamický rozsah/HDR má zabezpečiť prekreslenie detailov/obrazu od najtmavších tónov po najsvetlejšie a predísť tým prepalom alebo strate kresby v tieňoch. O živšie farby má na svedomí skôr väčší farebný priestor.

    no spíš to vypada na marketingový tah že iphone X umí něco navíc ale HDR umi zobrazit i obyč TFT displej napřiklad hodně se HDR využivá ve hrách a ano opravdu není potřeba specialní zobrazovač.

    YouTube je na iOS celkově na dvě věci a aplikace potřebuje vylepšení ve více aspektech. I když jsem připojená na WiFi 5GHz o rychlosti 500Mb/s se silným signálem metr od routeru, tak se mi videa přehrávají nejčastěji v „automatické kvalitě“ 720p. Přitom iPhone X bez problémů zvládne až 1440p – což musím manuálně měnit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.