Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Koupila jsem si iPhone X s nedůvěrou a rozpaky = zcela nový design s displejem od Samsungu a vyšší cenou nejsou zrovna fakta, která by nechala člověka chladným.
  Po třech měsících však můžu říct, že je to můj nejlepší smartphone jaký jsem kdy měla a v mém případě je to přesně tak jako v článku – jsem velice spokojena se vším, jen s tou Siri si povídám pouze velmi výjimečně.

  Je rozdiel medzi dodávaním a výrobou, displeje pre Apple vyrábali už asi všetci a vždy tí najlepší v danom roku. To ale, že displej vyrába Samsung neznamená, že ho Samsung aj používa a nie je to ani AMOLED. Je interne vyvinutý displej Apple, ktorý im len jedna z fabrík Samsungu vyrába, to je tak jediné čo s tým má Samsung spoločné… logicky, keby tie displeje boli Samsungu sami ich používajú…

  Mne sa nepaci, akym zdlhavym sposobom vypnem beziacu aplikaciu/e:
  1. Prstom od spodu asi do polovice, aby sa mi zobrazil zoznam beziacich aplikacii
  2. Podrzanie prsta nad kartou nejakej aplikacie, aby sa mi zobrazila ikonka minuska vlavo hore
  3. Aplikaciu ukoncim tak, ze ju vyhodim prstom dohora

  Podla mna, kludne mohli vyhodit 2.krok, tj. ze by som by v tom zozname ukoncoval aplikacie vyhodenim ich dohora (nieco obdobne, ako to bolo na iPhone8 a menej)

  Dá sa to aj rýchlejšie a jeden krok vynechať, no zrovna vyhadzovať aplikácie ako na starších iPhonoch a vyhodiť krok 2 by práveže nemohli, porozmýšlaj prečo ;)

  Zkusil jsem přechod s iPhone 7 plus na iPhone X a velká spokojenost jak s funkcemi a vzhledem, bohužel dokud nebude „Siri“ podporovat češtinu tak je pro mě zbytečná,moje anglická výslovnost se jí nelíbí :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.