Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „The serial number you entered is eligible for this program. Please choose one of the service options below.“
  V pořádku, takže ikdybych z mýho pohledu s baterií neměl problém, můžu si ji nechat vyměnit?
  Co koukám tak má za 9 měsíců Počet cyklů: 175 To je dost, ne?

  Díky.

  Z tvé první citované věty vyplývá, že můžeš. Doporučuji vyměnit pokud máš s baterkou problém, jinak později. Program na výměnu baterií trvá 5 let od prvního kamenného prodeje, tedy do 2021.

  Takže třeba v roce 2020 ji můžu jen tak vyměnit, jen tak prostě? Já na tom pc v podstatě nic náročného nedělám, mám to už odzkoušený, že to začne hnedka topit, lehce to hučí a baterka letí dolu snad co minuta to %. 

  Pokud se něco nezmění tak ano. Měl jsem stejný problém s IP6S kdy první modely (můj) měly také vadné baterie (já žádnou vadu nezaznamenal) a v autorizovaném servisu mi ji bez problému vyměnily.

  Jojo, to je v pohodě, to jsem pochopil taky. Já jenom, jestli třeba to nebudou posuzovat nějak individuálně jestli opravdu se mě tenhle problém týká a nebo jestli stačí uvést při reklamaci sériové číslo a prostě to vymění a druhá věc jestli někdo má zkušenosti takový, že by řekl 175 cyklů za 9 měsíců je hodně, protože já ten MB moc nepoužívám. Někdy denně, ale ne více jak pár hodin.
  Zdálo se mi ze začátku, že ty cykle tam lítaj jako blázen.
  Ten MAC je prostě slabej, na běžný serfování a takový ty věci, co se daj dělat i na iPade, vydrží, tak jak má, ale jakmile si na něm zahršaješ šachy, který tam už byly, tak je v koncích a to nekecám..To jen pro příklad…kdyby náhodou mi měl někdo za zlé, že na macu za 40k hraju šachy.
  Díky za odpověď

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.