Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Poštovní spořitelna – ERA:

  K Vašemu poslednímu dotazu nemáme dobré zprávy. V tuto chvíli Apple bohužel, neumožňuje bankám mít NFC platby ve vlastní aplikaci. Lze je využívat pouze přes Apple Pay. Děláme však maximum, abychom klientům s iPhone umožnili platit. Záleží na rozhodnutí společnosti Apple. Děkujeme za pochopení a pěkný den.

  Zase ty stejneé lži našich bank. Ja Apple Pay používal v UK, když jsem tam žil a naprostá spokojenost. Jen v naší zemi prostadit inovaci do struktůry naší spolenosti je dosti težké a jako s termínaly pro prodejce u Nás nenexistuje nic zadarmo….

  V tomto případě se musím zastat našich bank. Minimálně KB dělá co může, aby byla na Apple Pay připravena, avšak Apple neustále mění požadavky, čímž se odkládá příchod sem. Což je dosti zarážející, když Česko je špičkou, co se týče používání bezkontaktních plateb

  Jj v nečem jsem napřed ale co se tohoto týče Apple Pay těžko říci kde je pravda, jsem si zvykl že v ČR jde spousty věcí až dlouho po ostatních státech :D

  V IT to máme, konkrétně v Jižním Tyrolsku to provozuje Sparkasse Südtirol. Hned jak mi přišlo upozorněn v internetovém bankovnictví, tak jsem se hned vydal do banky. V bance mé nadšení okamžitě zchladili :-D Tak, že platím dál v klidu kartou :-D Pokud vím, tak v čr je v bankách snažší přístup k penězům a tak bude určitě jednodušší i ApplePay ;-)

  ČSOB: Platební aplikaci pro IPhone nenabízíme, protože Apple neumožňuje bankám mít NFC platby ve vlastní aplikaci. Lze je využívat pouze přes Apple Pay. Podle našich informací se Apple Pay do ČR prozatím nechystá.
  Až přijde, budeme Vás o tom určitě informovat.

  A budete Apple Pay podporovat jestli přijde do ČR?
  : Bude-li to možné, ano. Zatím takové zprávy však nemáme. Budeme Vám informovat.

  Podľa mňa, ak príde do Česka, tak príde aj na Slovensko a medzi prvými bankami ju prinesie mBank, keďže aj v Poľsku bude tento rok spustená služba Apple Pay a medzi bankami je aj mBank. Budú s tým mať skúsenosti.

  Rozhodne má v tejto oblasti Google navrch a G Pay funguje ukážkovo…

  Apple uz me pekne sere, telefony drahy ja prdel a clovek ani nemuze vyuzit vse co vyuzivaji majitele v sousednich zemich, o americe ani nemluve. Mam firemni S8 a google pay naprosta parada, ale u iphonu nemuzu vyuzivat ani siri (nekonecny pribeh) a apple pay to samy…smutny!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější