Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Me v prodejne poslali do jineho servisu. Ze oni to nedelaji.

    Michal Merta V ČR nemáme Apple Store, pouze autorizované partnery prodeje a to je markantný rozdíl. Samozřejmě, že Vás pošlou k autorizovanému servisu ?

    O ipadoch nepíšu nič, ale aj tie spomalili parchanti. Môj ipad mini 2 má batériu v dobrej kondícii, ale po upgrade na iOS je tablet nepoužitelný. Ďakujem apple za nútené vyradenie zariadenia …

    Dnes vyměněno v Českém servise v Praze na počkání. Do hodiny bylo hotovo. Cena 750 Kč vč. DPH. Bez nutnosti objednání. Prostě přijdete, že chcete vyměnit baterii a vystaráno :)

    Český servis by si reklamu mohl u pana Zavřela objednat… Mě stačilo jak mi borci zkoušeli během reklamace vrátit mrtvý Macbook Air, který jsem reklamoval s mrtvým USB portem. Poslali mi nějaký fotky s vylitou kolou….po konstatování, že chci notebook vrátit v nepraveném stavu mi po třech týdnech napsali, že si pro něj můžu přijít a že se zázračně probral na nabíječce. Pro doplnění, ten samý notebook byl následně vyreklamován počtvrté a Datart vrátil peníze. Takže toliko k slavnému Českému servisu. Nikdo mi na žádný email neodpověděl, na telefonu příslib že se ozvou atd.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.