Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V tomhle tom nebudu nikoho chvalit ani kritizovat , ale je jedno jaký jsem kdy měl smartphone ale vždy to pro mě bylo s výdrží tak od rána do večera , s minimálním používáním tak den a půl max 2 dny :) ale už sem si zvykl nabíjet každý den

  Po aktualizaci na iOS 11.3 je na tom můj iPhone X s výdrží tak bídně, že by prohrál i proti denně používanému 3G, které by začínalo s 10% baterie ???

  Jitka Hloušková To je na tom právě to zvláštní, že to nedělá na všech zařízeních. Jsem zvyklý nabíjet mobil každé 2 až 3 dny… teď ho nabíjím i 2x denně. Každopádně zkusím čistou instalaci a budu doufat, že to pomůže. Mít mobil za 30k+, který nevydrží ani den je jak špatný vtip ?

  ja se byl dneska kouknou jak vypada po 6 mesicich oled u Xka vystaveneho v datartu, no krasne vypalenej :-D na fotce to tolik videt neni ale v realu je to naprosto strasny
  http://img25.rajce.idnes.cz/d2501/15/15052/15052630_1ab78d547f300db547f3e542855b007b/images/noname_1.jpg?ver=0

  Mohu se prosím zeptat, co má tento komentář společného s výdrží baterie? Jinak když jsme u toho vypalování, přesně jak píšete – na fotce to není defakto vidět. Pokud by jste se ale v Datartu přesunul o stůl vedle ke stejně dlouho vystavenému Samsungu, na fotce by to rozhodně vidět bylo – vypalování Samsungu je mnohem vyšší.

  Jinak celkově je nesmysl dívat se na „vypalování“ Oledu na prodejnách. Všechny telefonu zde běží nonstop na maximální jas, což nemá s realitou nic společného.

  Jojo, oni kluci ze Samsungu dávají Applu lepší panely a ty zmetkové si nechávají pro své špičkové telefony ;)

  no tak to na tom musí být Samsung opravdu bídně, když Xko nabíjím pomalu 2x za den…

  Zvláštní. Mám Xko, denně uskutečním stovku hovorů v kanceláři, neustále jsem připojen na wifi nebo datech a vyřizuji maily. Bez cestovaní autem nabíjím cca 1x za 2 dny. V případě, že víc jezdím autem, kde je bezdrátová nabíječka (takže vždy pár procent nasosám i za 30min), tak k zasůvce jdu 1x týdně. Asi máme každý jiný iPhone X :)

  Iphone x ? :D Mam S8 po vyladeni strcim vsetky tie iphony do zadneho vrecka :D tak neviem ocom to tu tocite iphon a vydz baterie u to znie smiesne :D :D :D

  O nič sa nesnažím, iba som sa slušne opýtal. Rozhodne nikomu nevnucujem, že iPhone je top mobil na svete. Naopak zastávam názor, aby si každý kůpil čo mu najviac vyhovuje ?

  To je zajímavé. Měl jsem S8 rok a každý večer ve 20:00 jsem byl v červených číslech. S X se mi nic takového ještě nestalo a používám ho úplně stejně.

  Po aktualizaci na iOS 11.3 mě iphone X vydrží o trošku déle tudíž 2 dny v pohodě data zaplé občasné koukání na Youtube skoro porad,samsung ma 3K displej iphone jen fhd a X o trochu více

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější