Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já, telefon na mě působí daleko svižněji, hlavně přechodová animace při odemykání se mi dřív dost sekala a teď plynulý přechod. Uvidíme za několik dní používání :-)

  Už včera ráno byla a i na hodinkách. Konečně se dá znova hudba z telefonu ovládat přes hodinky. Vše se vrací do normálu a snad od podzimu nebudou takové problémy jako tento rok.

  Já mám pořád 10.3.3 a zvažuji, jestli vůbec aktualizovat ? ( iP 7 128gb )

  Mám iPhone SE ten jede na 10.3.2 a iPad mini 4 ten jede na 10.3.3 a taky to tak zůstane ikdyž to prodávám , novej majitel ať si stím potom dělá co chce. jinak iPhone 8 Plus zatím pohoda

  Jak to vypada s vydrzi baterie na SE? Muze nekdo posoudit? Diky

  Systém je svižnější a baterie drží dobře. Bohužel přineslo to i problém s přehříváním i spotřebou baterie při sledování videí přes safari. Za 2 minuty zmizne cca 20% baterie. Kapacita baterie je 99% takže tím to určitě nebude. Bohužel jak jsme si již zvykli nový update nové nedostatky a problémy. Kontaktoval jsem Apple tak snad to udělá každý kdo se s problémem setká abychom společně mohli pomoci s vyřešením. Protože to že budeme nadávat a stěžovat si na sociálních sítích to samo neopraví ?

  takzě by mi konečně mohly přestat mizet hodiny v ty nejnevhodnější okamžiky ((((a kleslý baterce)))) ??

  iP 6s mám od včerejšího večera, naprosto bezproblémů, přijde mi to svižnější.

  takže zprávy pořád nic? imessage hlavně na macu je neskutečný bordel, člověk aby přemýšlel, co mu daný odpověděl a kde to je. Kurva, tohle je základ. IOS 11 funguje nějakou dobu velice dobře, ale tohle mě sere.

  Za mě rozhodně jeden z nejlepších poslednch updatů ios, na 8+ vymizely takové otravné μlagy, celkově je systém značně plynulejší, iPhone se přibližuje k tomu co jsem znal jako iPhone(plynulostí) a i pořizoval před lety. Funkčnost zatím bez problémů.

  Čauko lidi, mám dotaz. V listopadu jsme si s přítelkyní koupili nový iPhone 8. Včera jsme oba dva telefony aktualizavovali na iOS 11.3 s tím, že můj telefon má kapacitu baterie 100% a její pouze 97%. Má z vás někdo stejný problém?

  Mám iPhone SE 64GB od května 2016 a pro mě je to asi nejvýznamnější update, resp. druhý nejvýznamnější, hned po tom co asi dva měsíce po uvedení SE vyřešil problémy s bluetooth handsfree. Telefon je opět normálně rychlý jak býval před umělým zpomalením někdy na podzim. Věřím, že provedli i nějaké drobné optimalizace ale především přestali zpomalovat starší telefony. Už jsem měl skoro namířeno pro novou baterii, přestože jinak s ní nemám vůbec žádný problém, rozdíl ve výdrži oproti novému nepozoruji. Opotřebení mi to hlásí 8-14% (Battery Life), iOS 11.3 ukazuje „Maximální kapacita 90%“. Zpomalení ale bylo brutální. Udivuje mě, že nikdo přede mnou neuvádí objektivní čísla jako např. skóre z Geekbench. Já to měřil asi před měsícem vycházelo to: CPU-Single-core 1064, Multi-core 1778, nyní se hodnoty vrátily, ba dokonce lehce převyšují měření z loňského dubna, kdy jsem si Geekbench stáhnul, protože byl asi zrovna zdarma. Konkrétně nyní CPU-Single-core 2558, Multi-core 4455. Už to zase chodí jako iPhone a na žádné problémy jsem zatím nenarazil, doporučuji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.