Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bežně dělám tak ty 3 dny na jedo nabití. Moc to neřeším jak někteří straší.

  Mě to na začátku dávalo taky tak 1,5-2 dny. Ale teď bych musel zredukovat notifikace, jelikož ráno sundám z nabíječky a večer připojuju s 20%.

  Možná nemusíš – mě taky AW vydrží dlouho (tři dny nevím, ale 2 dny s přehledem), ale občas se stane, že někde něco zůstane viset a pak je to klidně i 4% za hodinu. Dá se to zjistit i tak, že v aplikaci Hodinky ve využití je shodný nebo téměř shodný časový údaj o pohotovosti i využití. Ovšem náprava je velmi prostá – na iPhone je potřeba ukončit všechny appky (dvojstisk a vytahat všechny karty nahoru – funguje i více prstů), pak vypnout jak iPhone tak hodinky a poté zapnout iPhone a až naběhne tak i hodinky. Pak všechno šlape v pohodě. Stává se mi to tak cca jednou za měsíc.

  Pravdou je, že nemám FB ani messenger. Ale notifikace na Whatsapp, maily, odemykání MacBooku (hodněkrát za den), připomínání užití léků, AutoSleep a pár dalších. Ráno v 7:00 jsem dobíjel na 100%, teď je 15:07 a baterka hlásí 94%.

  Já nemám ani žádné doma. Neustále ve světě. Cvičím a tep neměřím páč mám ten nejlepší a hudbu neposlouchám páč už jsem si stihnul pořídit tinitus ? Ale chápu že jinak by to bylo tak ten jeden den.

  Větší displej? Na co? Mám 38mm a bohatě stačí! Navíc na malou ruku je to ideál ?
  PS: v článku máte chybu, jsou to 38mm a né 32mm ;-)

  To, že bude jemne väčší displej nemusí znamenať, že budú aj väčšie hodinky a najskôr ani nebudú, Apple sa riadi určitými štandardmi. Baterka je pri S3 výborná, najmä u 42mm verzie, no každé zlepšenie sa samozrejme hodí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.