Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tento rok bude prelomový, čo sa týka iPhonov. Otázka znie: Ako sa rozhodne Apple pokračovať s ich cenami? Kam zaradí nové modely? Nahradia radu 8, alebo bude Apple pokračovať v cenách rady X (10)?

  Inak povedané: Budú nové modely s touchID a displejom cez celý predný panel začínať na 800 EUR – rovnako ako iPhone 8?
  Ak áno, bude to dobrý trend.
  Ak dvihne ceny na 900 a viac EUR za základný model, bude to koniec Apple ako sme ho poznali, pretože sa nájde len málo ľudí, ktorí budú akceptovať túto cenu.

  Áno, minulý rok si iPhoneX našiel veľa kupcov aj za vysokú cenu. Ale to len preto, že šlo o exkluzívny model. Teraz to bude základ. A za základ ľudia nie sú ochotní platiť také veľké peniaze.

  Neuvědomil sis jednu věc, v US se prodává s tarifem za pakatel, takže ty prodeje tam furt budou. A verim tomu ze u ostatnich (EU, Asie) si ty kupce rozhodne najdou i za 900 eur. Kazdopadne taky se mi ten trend nelibi :o).

  Jednoduše se Apple vrátí k psychologii Jobse, že Apple bude opět prémiovou značkou, za kterou se připlácí nemalé peníze… A nemyslím si, že by to bylo špatně… Upřímně se mi nelíbí, že se k iPhonu dostal s prominutím každý „blbec“…

  ty vago, to já jsem rád, že ho má každej blbec, že mužu s každým využívat služby applu. A nemusím furt řešit, že něco nejede.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější