Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nezlobte se nikdo na mě . Airpods uctívám , je to fakt aspoň pro mě revoluční a hlavně nejvydařenější věc od Applu která nemá přímou konkurenci. Se současnou generací jsem nad míru spokojený !!! Ale tato nastávající generace mi příjde absolutně zbytečná a hlavně tak nějak vynucená a tvořená pouze s vidinou zisku a to se mi vůbec ale vůbec nelíbí . Takže přeju Applu ať snima narazí! Troška teorie : Pokud druhá generace příjde tak logicky současná generace půjde s Cenou dolu dejme tomu na 4300? nebo na 3900? A nebo zůstane cenovka stejná 4990kč a nová generace bude stát 5990kč? Stojí to za ty peníze měnit ze současných Airpodů ? Mě jako stávajícímu zákazníkovi určitě ne , to by se výrazně musela zvednou kvalita zvuku abych měnil . A jako nový zákazník bych se rozhodl pro starší levnější verzi, pač siri mi není potřebná a když ano tak to poklepání mi nevadí a voděodolnost nepotřebuju stačí mi současný stav. Jediné na co bych se ohlížel je pouze bezdrátové nabíjení ale to jen v případě že bych používal bezdrátovou nabíječku od Applu a vůbec bezdrátové nabíjení což nehrozí kabel je kabel a taky bych ještě musel mít Watch od Apple která po vyzkoušení dvou modelů zcela odmítám . Na konec ,pokud by Apple měl vydat novou generaci tak z vylepšení ve formě kvalitnějšího zvuku, větší výdrž baterie (ikdyž současná výdrž mi vyhovuje) prémiovějšího materiálu na pouzdro , více barevných varian , plus samozřejmě více gest např. přejetí prstem po sluchátku dolu = snížení hlasitosti přejetí nahoru = zvýšení hlasitosti. Za mě vše. Díky!

  To co je popsano nepovazuju za tak zasadni vylepseni … jo kdyby na telo sluchatek (treba tam kde je baterie) dali snimac a pohybem prstu nahoru/dolu se dala regulovat hlasitost … to by podle me bylo zasadni vylepseni … ale tohle … :-/

  Je to věc názoru. Pro mě je ovládání hlasem věc, kterou uvítám všema deseti. Uvedu pár příkladů:
  Nejdůležitější: Jízda na kole či motorce s helmou nemám jak zavolat ani jak zvednout hovor. Teď musím zastavit sundat rukavice a vyndat iPhone z kapsy a přijmout hovor, pak teprve můžu telefonovat.
  Vařím či pracuji a poslouchám hudbu a mám špinavé ruce a když chci přepnout skladbu či zvýšit hlasitost nebo zvednout hovor či vytočit číslo musím si umýt a usušit ruce, sáhnout do kapsy a udělat to.
  Jsem na sjezdovce či na běžkách či na bruslích mám teplé rukavice a chci zvednout hovor nebo se prostě jen siri zeptat kolik je hodin, či cokoliv jiného a musím zase zastavit sundat rukavice a vyndat telefon.
  A určitě se najdou další důvody.
  Tohle je opravdu důležitá věc, kterou už dávno měla umět první generace. Každopádně alespoň ta druhá to snad bude umět a rozhodně to bude důvod k upgradu.

  To čo píšeš dokážeš snaď všetko aj s terajšími AirPods, viackrát som bol lyžovať a púšťať/zastavovať, alebo prepínať pesníčky som dokázal aj s rukavicami za jazdy. Zdvihnúť hovor, alebo prepínať pesničky a pod som zvládol aj pri varení so špinavými rukami a pod.

  Pre niekoho sú to možno zbytočne vylepšenia, ale ja osobne vodeodolnost uvítam aj keď Siri je zas mne zbytočná. No každý mame iné preferencie.

  Co se týče prodeje, zapomněl jste na jednu věc. Apple nemusí první generaci zlevňovat, může jí klidně stáhnout z prodeje, tudíž nový zákazník nebude mít na výběr a koupí si novší AirPods. Stejně to udělal i s Apple Watch 2. generace a má to v plánu i s iPhone X.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.