Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A já mu věřím…. A že Ilana Remikee se neobjevila ve vyhledávačích?? Protože v muslimských zemích není internet ještě tak dokonalý.

    to, že detektor ide oklamať je už dávno známe a dosť sa to využíva, takže to nie je dôkaz, ale existuje aj niečo iné, čo v tomto prípade by mohlo prísť do úvahy a to sa mi zdá viac pravdepodobné ? len to nie je jednoduchá diskusia ? samozrejme to nemá nič spoločné s cestovaním v čase ?

    Že je borec rapl, to je mimo diskusi. Ale místo co by mu dopřávali 5 minut slávy, potřeboval by spíš odbornou péči (a dozor) v ústavu. Ale co mě zaráží, je jakási prapodivná , rádoby logická dedukce o datu narození příští americké prezidentky… Mohl by mi prosím autor vysvětlit, na základě jakého logického algoritmu dospěl k předpokladu, že někdo kdo má být prezidentem v roce 2030 se musel narodit v roce 1993???

    Prosím, že tomuhle nikdo nevěří. Už jenom to, že „Detektor říká: pravda/lež“ je tak trochu kravina. Z toho co vím je to založený na tom, že člověk je připojenej na přístroj a ten zaznamenává mozkovou aktivitu. Takové křivky to jsou. No a když člověk lže tak je ve větším stresu a díky tomu dokáží odhalit pravdu, nebo lež. Ale i tak to není na 100% přesné. Navíc i kdyby ten člověk tím detektorem prošel, může být jenom nemocný a může to být smyšlené.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.