Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajimave zjisteni… jeste by to chtelo odkaz na tu baterii?

  Test v geekbench se prováděl při zapnutém režimu šetření baterie?

  Zdravím, jedná se o mou chybu, bohužel jsem si úsporného režimu nevšiml. Uvedu to do poznámky ke galerii a samozřejmě během chvíle dodám i výsledek z Geekbenche bez zapnutého úsporného režimu.

  Tam je otázka jestli podtaktování procesoru u úsporného režimu neovlivnilo měření právě tak, že jsou hodnoty téměř totožné.

  A teďka jedna úvaha…když je mobil v nabíječce…neměl by pak mít maximální výkon?
  Nebo to na mobilu a notebooku funguje jinak??

  U iPhonů to podle mě bude určitě fungovat jinak. Kvůli tomu, aby se telefon co možná nejrychleji nabil, se omezí jeho výkon :)

  Podle me je v notebooku reseno napajeni jinak. Protoze ntb funguje i bez baterky, jde tam energiw naprimo. To u telefonu si to saje energii rovnou z baterky i pei nabijeni, takze by pripojena nabijecka nemela mit vliv

  Kde koupit zarucene originalni baterii a ne klon z Ciny?

  org. ofiko nekoupis nikde, protoze apple svoje dily nedava do volneho prodeje.. org. dily ma akorat autorizovany servis, vsechno ostatni je druhovyroba. Popr. sehnat dodavatele, kterej dodava do servisu.. ale ve volnem prodeji se ty dily z 99,99% nedaji senhat, ac se pise ze org. jsou.

  Mám iPhone 6s od dubna 2016 a naměřil jsem na staré baterii singlcore 2517 a multicore 4374. Telefon nešetřím a je opravdu dost využívaný. Čekal jsem tedy podobný výsledky,ale mám hodnoty jako ty po výměně baterie. Žádné problémy nepozoruji.

  Udělal jsem test v úsporného režimu a hned mám výsledek stejný jako autor článku před výměnou baterie. Celý článek je tedy o ničem a těžce zavádějící.

  Níže jsem se omluvil. Každopádně mi nepřijde, že by byl článek o ničem, výsledky z Geekbenche nejsou celým obsahem článku.

  Totální nesmysl .. vyměnil jsem baterii sobě i ženě (iPhone6) a výsledek stále stejný .. telefon se seká úplně stejně a aplikace se načítají pomalu jako před výměnou !

  Pavel Jelič kdyby jste se trosku zajimal o situaci kolem iphonu tak by jste si lehko zjistil ze ste nemusel vyhazovat par stovek za neoriginalni baterii od rakosniku do vaseho iphonu a mohl jste vyuzit vymeneho programu ktery apple ma na svych strankach pro model 6s
  https://www.apple.com/cz/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

  O situaci okolo telefonu se zajímám a samozřejmě bych rád využil tohoto programu, ale bohužel, program se netýká všech iPhonů 6s, ale pouze některých. Moje 6s s určitým výrobním číslem nárok na výměnu baterie nemá.

  To je vám blbé dát 750 za original ?
  To snad nemůžete myslet ani vážně tohle

  A je na tom něco špatně? Já jsem schopný si baterii během několika minut vyměnit sám a certifikovaný Apple obchod je ode mě vzdálený více než 20 km. Nevidím v tom žádný problém, ještě k tomu, když už telefon není v záruce.

  Tak jsem zkusil v Geekbench 4 udělat kratší test baterie s rozsvíceným displejem bez úsporného režim a výsledek je 1020 Což je dost málo. Ještě zkusím po nabití jeden test. Podle beta verze ukázky stavu baterie ukazuje 84% a mobil pracuje na plný výkon. Tak to taky vypadá, že by jsem měl měnit :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.