Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Lukáš Ernst

  Z telefonů se stalo dost osobní zařízení které dnes ani není zrovna levné ale každý ho „musí“ mít. Je jasné že se tak z toho stala i část na posuzování okolím. Ženy standartně koukají hlavně na majetnost (jak ukazuje pruzkum) což není nic nového pod sluncem vždy se koukalo na auto, hodinky, značku oblečení, telefon dnes může stát až 35k i to je ukazatel. Kvůli dnešním žabomyším válkam apple vs android vs windows si taky dost lidí na první pohled člení okolí na základě platformy (ne jednou jsem se setakl s konfrontací na základě toho jaký jsem vytáhl telefon). Telefon má dnes každej, a dokáže o člověku dost říci, stejně tak jaké nosí npř oblečení. Někdo na to kouká hodně, někdo vůběc. Stějně tak je někomu je jedno co nosí a má za telefon a někdo na to nedá dopustit.

  Reagovat
  Marcello Pavlo

  paradoxne ludia tvrdia že by nikdy nevyhodili peniaze za nič čo by nevyužili ale taky mobil vela ludí pužíva aj 5 hodín denne a dlchšie tak prečo by sa na tak abnormalne využivanu vec nemali vyhadzovat peniaze? :D :D :D :D :D :D

  Reagovat
  Daniel White

  Proč bych měl uprgadovat telefon? Jen aby jsem si chytil nějakou zk*rvenou zlatokopku? Ne díky..

  Reagovat

  myslím, že pokud uvažujete takto, zůstane na Vás nějaká škaredá, tlustá, blbá, protivná krůta.
  Ne každá žena, která posuzuje společenský status potencionálního otce svých dětí, nutně musí být zlatokopka. Jen třeba nechce hňupa se špinavejma botama co všechno utratí za pivo a cigára v pajzlu 5 cenové skupiny. My muži u žen status posuzujeme taky, ale jinak, že.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek