Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nebude to spíš o tom, že Apple bude chtít v budoucnu přejít (minimálně u Macbook Air či jeho nástupce) na vlastní procesor a vymanit se z intelu? Vlastní procesor by mu umožňoval celkem slušné možnosti v rámci svého vlastního ekosystému.

    Dle mého je myšlenka jednoho systému nesmyslná. I Apple párkrát avizoval, že si je vědom nepřekonatelného rozdílu mezi počítačem a telefonem, tudíž nebude vytvářet hybridní zařízení ani po hardwarové stránce, ani po softwarové stránce. A je to tak dle mého správně. Nelze spojit watchOS, iOS, tvOS a macOS dohromady, vznikl by z toho neuchopitelný hybrid. Microsoft to zkusil, možná proto Windows Phone jako takový skončil. Z uživatelského hlediska je jedno, zda máte Mac, iPad či Watch, z hlediska principálního Mac nikdy nenahradíte iPhonem a iPad hodinkami.

    Naopak to oživí stagnující počítače. Už to mělo být dávno a mohli mít daleko větší podiĺ na tehu v době kdy MS silně ujížděl vlak.

    Presne ako píše Lukáš. Art je mimo. Keď prídu univerzálne aplikácie, na každom zo systémov si zachovajú odlišné ovládacie prvky, teda určite na Macu nebude aplikácia vyzerať ako na iOS a opačne. Skôr sa bude jednať o univerzálny installator, ktorý umožní vývojarom do aplikácii implementovať dve rôzne rozhrania, rovnako ako to funguje pri nastavovaní zariadení v rámci iOS v Xcode už nejaký čas.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.