Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímalo by mě porovnání xiaomi mi band2 a tohohle. Nevím co si koupit. Když nehledím na to že xiaomi je o polovinu levnější.

  Mam Xiaomi mi 2, vydrzna 1 nabitie cca 35 dni. Evolveo ma navyse meranie tlaku, otazne je , ake je to presne, lebo v manuali uvadzaju:
  1. Naměření výstupy srdeční frekvence a krevního tlaku nejsou určeny jako lékařské nebo diagnostické podklady.
  2. Samodiagnostika a samoléčba jsou nebezpečné, protože pouze kvalifikovaný lékař může diagnostikovat a léčit vysoký nebo nízký krevní tlak nebo jiné srdeční onemocnění. Kontaktujte prosím svého lékaře pro odbornou diagnostiku.
  3. Údaje a informace o srdeční frekvenci a krevním tlaku poskytované EVOLVEO FitBand B2 nemusí být zcela přesné z důvodu různých faktorů, jako je rušení signálem z vnějších zdrojů, nesprávná poloha při nošení, změny počasí nebo aktuálního stavu měřené osoby.

  Osobně mám se značkou Evolveo velice negativní zkušenosti. Jsou sice levní ale je to opravdu znát. Ani jeden z těch pár produktů, které jsem od nich měl nevydrželi déle než měsíc.

  Typicky neseriozní informace o parametrech. kromě jiného by mě zajímalo, jak tento náramek měří krevní tlak (doposud to uspokojivě nevyřešili vývojáři renomovaných firem) Podle kapacity baterie lze usoudit, že náramek bude zapotřebí dobíjet několikrát denně.

  Evolveo nedělá nic jiného než nepoužitelné šunty, které i přes nízkou cenu jsou drahé, i zadarmo by to bylo drahé. Slibované parametry nic z jejich nabídky nesplňuje, jejich „technická podpora“ dokáže tak maximálně poradit „použijte google“ a ještě jedná silně arogantně a servis i přes doložení důkazů o nefunkčnosti produktu tvrdí, že je vše v pořádku. Prostě tento šmejd nebrat ani zadarmo, je mnoho výrazně lepších produktů ve stejné nebo dokonce i nižší ceně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější