Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale neupadá…pár desítek lidí s tím má problém a ostatní nic,děláte jak by jiné telefony neměli problémy.Se 7 a X nemáme žádný problém,známí také ne…to jen za mě.

  Super pokud to neopravi aktualizace za rok reklamuju a dostanu XI ????

  Peter X Hulk no tak to ale neznamená ze ti vrátí peníze, AppleCare ti opraví či vymění(za stejný nikoliv za novější) produkt na který to je koupeny.
  Vyplatí se to na iPhone X kvůli zadnímu sklu jelikož není moc odolné proti padu.

  Potiz je v tom ze Apple nic neopravuje. Pokud uzna ze je na zarizeni chyba a je v zaruce, tak ti da automaticky novej pristroj. Takze abys sel reklamovat jeden pristroj od Apple 3x je nerealny…

  Aha tak proto. Už se mi to stalo několikrát a je to problém protože pracuju jako hasič a u události fotim doklady nehody atd. Nevěděl jsem čím to je. Tak to se jim hned ozvu.

  „…bylo mu řečeno, že se takto chová blesk schválně. Důvodem je prý snaha co nejvíce při teplotě pod bodem mrazu šetřit baterii v iPhonu.“

  *O 2 roky později*

  „Nový iPhone nelze spustit, načte pouze Apple logo.“
  Vysvětlení: Přijali jsme tato opatření v rámci zkvalitnění našich produktů, se zájmem poskytnout maximální zážitek z jejich používání a šetření jeho baterie.

  Me se to teda stalo i u iPhone 6. Jakmile je teplota kolem nuly, stava se z toho nerizena strela a telefon pomerne nereaguje na nic.

  Dany Dutková U me to je tak, ze jakmile ho venku vyndam z kapsy, tak procenta baterky zacnou ihned padat. Pak se vypne a zapnout se mi ho poradi az ho zase ohreju, ale potom se zase tak trikrat restartuje … ??‍♂️

  Problém mám od vydání iPhone X a iPhone 8 stále. Myslel jsem, že jde o vlastnost tlumení blesku kvůli přesvětlení a byl jsem celkem nasraný. Uvidíme, jak se problém vyřeší. Dost mě to limitovalo při nočním focení rybářských úlovků :))) V prosinci byla ve stanu teplota kolem nuly a ani osmička ani xko neblikaly. Zachránila mě sedmička, ikdyž horšími snímky.

  Dobrý den,

  reaguji na naši telefonickou konverzaci a bohužel pro Vás nemáma žádné pozitivní zprávy. Dle informací od Apple se opravdu nejedná o záruční vadu, nýbrž o vlastnost telefonu. Jak jsme spolu komunikovali, stejně jako odpovídali pánovi z fóra Apple, je to vlastnost baterie, která má samozřejmě přímý vliv na Flash. V nižších stupních telefon upravuje funkčnost zařízení a tam, kde může být větší spotřeba baterie je daná aplikace nebo její část vypnuta. Stejně tak je možné, že zařízení se vypne, ačkoliv máte 50% baterie. Možná by pomohlo, kdyby i po dobu focení byl telefon v teplém obale, který by mohl udržet teplotu baterie.

  Tak trošku jinak, pokud Apple říká ze se jedna o vlastnost telefonu, mel o této „vlastnosti“ informovat pred koupí, jedna se totiz o skutečnost ktera by me odradila od koupi přístroje. Pro me totiz dost zasadni funkce ktera byla propagovana a nesplnuje dane kritéria. Tohle je primo uvedeno v zakone o reklamacich. Takze?
  Jako nezlobte se na me ale v nasem podnebnem pásmu by na tuhle skutecnost mel upozornit hned. V tomhle pripade bych totiz zustal u iPhonu7 za 18tis (oproti 35tis) :D a mohl bych si fotit jak bych chtel.

  Ja mel zatim stesti a telefon dal reklamovat, byl mi vyměněn za noví, po jednom dnu stejna chyba. Tudíž dalsi reklamace…Dle me by mela byt uznávaná chyba znovu pokud uznali poprvé. Ale uvidime.

  Nejen blesk, ale ani nejde zapnout svitilna. Reklamace zbytečná. Zkusil jsem to parkrat. Na prodejně to funguje a debata ontom, ze to neslo vcera venku nikoho nezajimala. Byl jsem pro smích. To chce hromadnou zalobu jako u snizovani výkonu. Tady je podle me povinnost apple uvádět ve specifikaci, ze svitilna ani blesk nefunguje v běžné zime (-2), pokud odpovida jednotlivcům na fórech, ze je to zamer.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější