Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Klasika ? a máte v nadpisu 2x si “si budete si” ?

  Tak já sem v pohodě (naštěstí) nepozoruju nic a to, že Apple produkty s nízkou kapacitou baterie se začnou zpomalovat vím dlouho… Mac s 1-7% baterky je stejně zasekaný jako Widle ?

  Mám 2. otázky ? nějaka aplikace která provede dobrou diagnostiku baterie? A ještě jedno, když mi ten iPhone otevřou nemůže se stát, že mi v něm něco poškodí?

  Ze zkušenosti software z app store moc pravdivě nefunguje a býval tool servisáckej jenže odmítá mi fungovat vyšším než ios 9 (asi aktualizace). No a s telefonem se vám nic nestane, pokud to hodíte do autorizovaného. Ale zvládnete výměnu i sám, je to opravdu jednoduché:-)

  Btw. po roce a pul pouzivani SEcka mam kapacitu porad 93%, takze to nemusi byt tak horky, pokud se clovek nechova k ty baterce nevyhnutelne spatne. Nevyhnutelne pisu zamerne proto, ze tam musi byt nejaky balanc toho, aby to neslo na ukor uzivatelske privetivosti.

  Dobrý marketingový tah od Applu, prvně vyvolat chaos o baterii a pak nabídnout “levnější” výměnu. A rázem je obrovský zisk na světě. Dobrý marketing ?

  ma niekto skusenost ako je to zo zachovanim vodeodolnosti ked telefon rozoberu ci dobre nalepia nove tesnenie okolo displaya moc by som uz tomu neveril…

  Já musel před dvěma měsíci vyměnit dceři v ip6 baterii , zvolil jsem iPhoneservis. Teď jsem se jich zkoušel ptát na tu výměnu , nebo zpětné vyrovnání, oni mi napsali ať zkusím autorizovaný servis. To mě trochu na*ralo, protože hned na titulní stránce mají napsáno : MÁME CERTIFIKAT APPLE. Taky kvůli tomu jsem zvolil jejich dražší výměnu baterie , než abych to nechal někde v obchodaku vyměnit levněji. Takže na dotaz proč hned na úvodní stránce udávají ze mají certifikaci, byla odpověď ze mají certifikaci na software opravy. Hm aha, tak to by tam asi měli někde taky napsat. Nebyli byste taky na*raní ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.