Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na bezplatnú výmenu nemá nárok nikto ?

  Článek je o zlevněné výměně, ne o bezplatné. A jestli máte na mysli program pro iPhone 6s, tak proč by na jeho uplatnění neměl mít někdo nárok? Osobně znám lidi, kteří nárok měli a taky toho využili.

  Měl jsem čest rozebrat iPhone 6 a tam je baterie přichycena jakýmsi lepidlem, ale na obrázku ne… Je to jen ilustrační foto nebo novější iPhony mají jinačí uchycení?

  Apple care to jisti zadara ?

  Víte vy budete pindat pořád. Za 790,-Kč nová baterie a do 2 měsíců úprava iOS,aby si mohl každý zjistit jak na tom je jeho baterka Kde to dostanete nikdo jiný by to neudělal a to i na 3 roky starém mobilu. Samsung ma na S8 a S8+ opět problém s baterkou a uvidíme jak to vyřeší. Apple se k tomu postavil čelem a vyřešil to.

  Postavil čelem? Netrep. Nič iné im nezostávalo než sa priznať, a to už je čo povedať keď sa Apple k niečomu priznal. K čomu sa ešte Apple stavia čelom a rieši to, okrem toho že svojim zákazníkom sere do huby a skúša ako ďaleko ste ochotní zájsť? iOs 11 totálna fraška, hodiny miznú doteraz a takúto jednoduchú chybu nevedia opraviť. Dokola ututlávačky, bendgate ani nehovorím, oneofthenine.com bol neskutočný výsmech, doporučovať ľudom aby si telefón nedávali do zadných kapes..no konec. A aký problém trápi baterky S8? Týka sa skutočne pár kusov a robí sa z toho bublina, stejný prípad ako zelené pruhy na displeji Xka, šumiaci reproduktor zo 7mičky etc. Práve samsung sa pri Note7 zachoval priam dokonale, všetkých kompenzoval v plnej výške a telefóny stiahol y obehu tak dokonale že je dnes nemožné ho zohnať. A to bolo reportovaných 51 explózií. Ako riešil Apple bendgate? „9 ohnutých iphonov“ a bum do 2 dní 138 reportov od ľudí z celého sveta. A ignore. A teraz? Po roku ti spomalia telefón na polovicu bez tvojho vedomia a chceš nazad plný výkon? Zaplať si. Miesto 79 dolárov iba 29 a líž mi boty! A to si pametám tie výsmechy voči droidom že po roku treba factory reset na to aby fungoval ako na začiatku. A kým droiďáci musia chudáci 5 minút čakať na reset telefónu, u apple to vyrieši výlet do servisu a 29 usd. How easy!
  (Sám som mal iP4s – super telefón, ale to čo robí apple dnes – hrůza.

  ja mám teraz iphone 6S, raz mi už bateriu menili a problémov mám stále s tým mobilom aj preto môj další mobil nebude od applu. Ich výrobky ani zdaleka nemajú cenu ktorú si za ne apple pýta.

  staci si koupit jen baterku s naradim ? vymena je jednoducha, rychle hotova a zbytecne se za to v servisech plati silene castky ?

  niečo tam pokašlete a máte neautorizovaný zásah…..to jest padá vám záruka, a neni to tak jednoduché ako vidíte vybrať spod batérie tú pásku, robím certifikovaného technika už 4 roky tak by som neodporúčal pre ľudí si to robiť doma….samozrejme závisí aj od servisu aké ceny majú, každý má iné marže a ceny práce

  Ta baterka, co si koupíte, rozhodně není originální. A zrovna neoriginální baterie je asi to nejhorší, co si můžete do telefonu dát. Navíc u iPhonu 7 a novějších přijdete o voděodolnost. Ano, opět si můžete dokoupit těsnění odněkud s eBay, ale spoléhat na něj… Výměna originálu za originál za 760 Kč je za hubičku.

  Nikola Tomášková originalna bateria sa na internete kupit neda, Apple ich dodava vyhradne servisnym partnerom na servisne ucely, ked ste kupovali urcite je to neoriginalne, k originalnej baterii sa da dostat jedine, ze Vam ho tam autorizovany servis namontuje

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.