Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ten článek je s prominutím kravina a pouze šíří nepravdivé informace. Jeho autor si očividně o Stevu Jobsovi nepřečetl vůbec nic. Pokusím se na základě knihy opravit některé věcí uvedené v tomto článku.
  1. Přívětivé chování – Tohle nemůžou komentovat ani lidi, kteří si přečetl všechny knihy o něm. pouze lidí, kteří ho znali- Obecně mohu říct, že člověk se mění :)
  2. Směřování Siri – Neumím posoudit :)
  3. Kupování projektů/technologií – Už za Steva Jobse se toto dělo. Například Siri vznikla odkoupením projektu.
  4. “Pluskové” modely a některé designové nedodělky – No z knihy víme, že Steve Jobs během života měnil své názory velmi radikálně. Je tedy dost možné, že by tyto model přišli a zároveň i vystouplí foťák. Názor by změnil třeba kvůli tlaku konkurence. To co tvrdíte vy opravdu tvrdit nelze.
  5. Chyby v systémech – Další neznalost historie ze strany autora. Běžně se stávalo, že nové verze Mac OS X nebyli vychytané. Například 10.4 nebo taky 10.6 Snow Leopard ze začátku. Rozhodně neplatilo, že tehdy byli systémy bez chyb.

  Nikdo nemůže říct, jak by Steve Jobs reagoval na některé věci a nikdo neumí říct, jak by se dnes choval. To hlavně z toho důvodu, že on byl poměrně komplikovaná osobnost a nikdo jsme ho neznali natolik, abychom mohlo takovéto věci říkat. Mohu autora pochválit za to, že tento fakt na konci článku uvádí.

  Sakra – jedna hrubka může být náhoda a stává se to každému, ale toik chyb v pár odstavcích? Když už chcete moralizovat dejte si na to alespoň pozor – já díky Vašim chybám vůbec nevím co jste chtěl napsat.

  Gramatika se řeší na jiném webu, chtělo by to kapku tolerance a nadhledu. Autor není profesionální redaktor. Na cyby by si měli dát pozor hlavně autoři článků

  1.-1/2 pravda
  2. – spekulace
  3. – spekulace
  4. – spekulace
  5. – mno ano i ne. I za Jobse vznikly velké chyby a opravy. Pravda je, že to celkově dávalo větší smysl a v jednoduchosti byla síla. Nyní se jede tlačením na pilu.

Vložte vlastní komentář

celý text