Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Třeba nejsou hotové. Škodovka to řeší podobně.

  U škody to tak není. Auto jde do výroby již pro konkrétního zákazníka a jak jej vyrobí je expedováno k dealerovi. Vím o čem mluvím ze škody jsem bral 3 auta během 2 let!

  Petr Pohan Od te doby co mam nove auto jsem waze nepouzil. Jak google nam vykrada? Google waze vlastni, tak pouziva data, ktera jeho aplikace poskytuje. Uzavirek je tam dost, aktualni stav dopravy je tam take, pokazde kdyz nekde neco na me trase bylo me to odkolnilo. Stejne jako waze.

  Petr Pohan bez google asi waze zanikne, nemyslis? Takze waze editori vykonavaji praci pro google. Proste uz to neni cista komunitni zalezitost, tak jak pred nakupem waze firmou google. Jelikoz ty data od waze editoru jdou do waze a google waze vlastni, tak nic nevykrada.

  Tak když vykrádá, tak zakažte vlastníku aplikace aby ty data nepoužíval :-D BTW: já můžu v té navigaci taky hlásit kolony, takže asi alternativa, která je integrovaná přímo výrobcem auta.

  Pavel Koníř ok, takže díly mají ve skladech, až když mají všechny díly ve skladu, tak vyrobí hotové auto. A pak skladují úplně hotová auta na parkovištích. Myslel jsem, že auta se vyrábí systémem Just in Time. Děkuji za vysvětlení, zase jsem o chlup chytřejší ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek

.