Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja bych potreboval poradit taky s vylepsenim. Bohuzel mam zazloutly display na ip8, jeste neni ani aktivovany. Zakoupeny u apple.cz 20.12., takze uz to neni ani zadna prvni varka.
  Rovnou reklamovat a nebo zkusit nastaveni?

  diky za radu

  Já bych byl rád kdyby Apple zvětšilo iCloud. Stupidních 5 GB je pro smích. Ios by měl po betách přijít alesoň v normálnějším stavu. Ios 11 je to nejhorší co jsem testoval od ios 6 v betě a následný „hotový“ produkt.

  RE: bmwcze

  protože, to zadarmo asi nikdo dělat nebude. Ty mít server, tak ho taky nerozdáš celej zadarmo.
  A nebo si mužej jit ke googlu za 60,-/měsíčně :-) :-)

  Pokud něco nechápeš tak nic nepiš. Jde mi o to že kolik roků má Apple pouze 5GB? Jak se zvětšila velikost záloh lepší obrázky atd? Pokud sem cpeš Google tak ten má alespoň 15 GB. Nechapu proč má někdo neustále potřebu ze sebe dělat idiota( vaše právo). Napsal jsem pouze svůj názor na to co bych chtěl zlepšit. Nevidím důvod proč platit i ten blby dolar měsíčně když Apple už několik let se.. na zákazníky. Od té doby co to vede ten buz… tak to je o ničem.

  nějak postrádám smysl těchto článků .. pokud to není přímo anketa applu s příslibem se nad tím zamyslet .. pak je to prostě jen článek do počtu, bez jakéhokoliv významu ..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.