Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stáhl jsem, zadal jsem licenční kod, vše ok a pak se načte stránka s plno nesmyslnýma písmenkama a nic se nestane, ale díky ? nezlobim se ?

  Tešila som sa veľmi že čo to bude a ked to bolo toto veľmi má to potešilo no oči mi zostali pre plač keď som klikla na odkaz v emaili a nič ?

  Majka musíš byt zo seba riadne sklamaná keď nad sebou plačeš. Neboj, ak si to ešte raz prečítaš pochopíš a stiahneš si darecek ako my ostatný :)

  ja som asi tiez debil nenasiel kam mam zadat mail :D

  Díky za dárek. Vše funguje, jen je potřeba kliknout na ten odkaz úplně na konci článku. Po zadání se registrační kód zobrazí v okně a přijde i do e-mailu. Pěkné a pohodové Vánoce i Vám.

  Drahá redakce,
  nyní jsem se registroval, abych mohl napsat komentář. Vaše stránky navštěvuji již celkem dlouho a vím, že dá hodně práce a sil udržení chodu webu a za to bych Vám chtěl poděkovat. Články jsou většinou bezchybnaté ? a fajn se čtou. Ovšem, teď nerozumím tomu, jak stáhnu plnou verzi? Po registraci e-mailu jsem dostal kód, ovšem stáhla se mi pouze TRIAL verze a plná verze je stále jen a pouze za peníze a kód z e-mailu nefuguje.. Absolutně nechápu, kde a jak dostanu tu plnou verzi o které píšete, že je od Vás zdarma (jako dárek) ?. Trial již pro dnešek nemohu využít, jelikož jsem vyčerpal počet pokusů na den, plus to neumí konverzi z HEIC do JPG atd. o které píšete že umí viz. Váš článek výše.
  Mohl bych tedy poprosit o radu, jak získat tu plnou verzi? ?
  Mnohokrát děkuji a přeji krásné a klidné prožití svátků vánočních ?

  Zdravím,

  já tomu nerozumím, GIVEAWAY VERSION je tedy GIVEAWAY TRIAL VERSION, ovšem jak upgraduju na FULL VERSION?? Vše jsem dle návodu stáhl, každopádně kód, který mi přišel e-mailem, mám zadat někde v aplikaci či na stránkách Mediatrans? Nějak to tam nevidím, jsem z toho trošku vedle, páč bych ještě dneska rád tvořil, ale mám jen GIVEAWAY VERSION (TRIAL) a je tam pouze 30 pokusů na den, které jsem již vyčerpal ?
  Děkuji za polopatické vysvětlení!

  S přáním hezkého večera,
  Neox

  Zdravím,
  tak jsem to našel v hlavním menu aplikace – políčko v pravém dolním rohu „REGISTER“ kam jsem napsal e-mail, na který mi přišel klíč a pak i samotný klíč.
  Už mám tedy hotový upgrade na FULL VERSION!! ?

  Mnohokrát děkuji redakce!! ??

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.