Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A to musí speciálně potvrdit Apple ? :O Já už toto vím od začátku mého Iphone.. Výkon stoupá ale náročnost na SW aplikace taky pořád rostou.. Navíc jsou psané na prasáka.. A každou chvíli se přidávají další funkce/vylepšení..
  Zda chcete aby se Vám Iphone nesekal.. řešení je jisté. Neaktualizovat.. Jak Systém tak Aplikace (zda se nejedná o nějakou důležitou funkci)

  Záminka k upgradu to prý není
  – Není ale počítají s tím ..

  honkl: 100% pravda ,nesvižnější afoun je po vybalení z krabice na aktuálním IOS.
  IP 6s to byl 9.3.2 IP 4s 6.1.3 a nejhorší pecka byl přechod na IPADU 2 z  ios 6 na ios 7 po aktualizaci nepoužitelný kus aluminia.

  Ja nechapem ako pohyb v ramci iOS je tak narocny aby to sekalo. Pochopil by som ze nejaka gamesa ktora vyuziva CPU a GPU na max sa zacne sekat lebo sa obmedzuje vykon. Aky ale treba vykon na chod samotneho systemu. Pritom narocnejsie servisy ktore bezia na pozadi sa vela krat ani nezahrnuju do starsich zariadeni.

  Tak přidám moji zkušenost. ios 11.2.1 iphone 6s – baterie 350 cyklů. Výsledek geekbench4 single/dual core 1055/1756!!! vyměnil jsem si baterii, test 2550/4460. Sorry, ale toto je trochu moc, ale dobrý tah ze strany applu :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.