Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    ,,Taktéž má Face ID potíže v případě, že zrovna máte sluneční brýle, šátek, klobouk nebo jinou pokrývku hlavy. Tyto nedostatky se nevztahují na smartphony s Androidem, které taktéž používají techniky rozpoznávání obličeje. OnePlus 5T, stejně jako Samsung, sice k odemčení telefonu také využívá rozpoznávání obličeje, jsou ale spojeny se snímačem otisků prstů a jednoduše nefungují tak dobře, jako Face ID.“ – WTF?

    A práve preto že android zariadenia používajú iba 2D technológiu tak majú odomykanie tvárou spojené s touch id. Teraz cez zimu musí byť zaujímavé odomykať iphone x vonku ked máte na sebe čiapku a šál, vtedy by sa určite hodila nejaká tá čitačka odtlačku prstov ako to má napríklad samsung. Čiže z tohto hladiska to má samsung premyslenejšie aj ked technologia skenovania tváre je spracovaná horšie. Proste majú v zálohe plán B. Na iphone sa musí zadať číselný kód aby sa mobil odomkol.

    Rychlejsie Oneplus, presnejsie Ip x, ale Oneplus ma aj scanner odtlackov… Alebo nastavenia ze kym je blizko neakeho zariadenia tak je nonstop odomknuty. Aj tak su to vsetko sracky.. cakam na scanner pod diaplayom.

    S Note 8 i za šera v pohodě.Až jsem někdy překvapený. Za tmy to fakt nejde, odemčení prstem funguje spolehlivě. Podle mě tahle kombinace je pohodlnější.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější