Zavřít reklamu

Vánoce již klepou na dveře a shánění dárků pro vaše blízké je tím pádem v plném proudu. Co když má však váš blízký slabost zrovna pro Apple Watch a vy nejste v tomto odvětví příliš zkušení? Nezoufejte. Připravili jsme si pro vás seznam šestnácti dárků pro majitele Apple Watch, kterými jej rozhodně potěšíte. Pro lepší přehlednost jsme dárky rozdělili do cenových kategorií, do kterých jsme se snažili umístit to nejlepší, co je za tyto peníze možné pořídit. Pojďme se tedy na náš seznam tipů na dárky podívat.

Do 1000 Kč

Panzerglass tvrzené sklo na displej

Pokud je ten, kterého chcete doplňkem k Apple Watch obdarovat, známý tím, že displeje jeho telefonů nevydrží bez ochranného skla bez újmy ani týden, určitě zvažte nákup tvrzeného skla i pro Apple Watch. Ač není na hodinkách téměř vidět, skvěle jejich displej ochrání. Můžete si jej objednat přímo zde.

Ochranná pouzdra

Pěkným dárkem by mohlo být i ochranné pouzdro, které hodinky obdarovaného ochrání prakticky před vším. Ať už se jedná o prach, různé jiné nečistoty, nárazy a popřípadě vodu, se kterou by mohl být v případě Apple Watch 1 problém, hodinky zůstanou bez problému funkční. Objednat si jej můžete přímo zde.

Jestli se vám však zdá předchozí pouzdro moc barevné, sáhnout můžete po této tmavší variantě. Ta nabízí prakticky totéž a vypadá též moc pěkně. Cena je navíc více než příznivá.

Nabíjecí stojánky

Pokud je ten, koho chcete svým dárkem potěšit, zvyklý pokládat hodinky na noční stolek, aby na ně viděl v noci, můžete mu dát hezký stojánek, který hodinky po vložení nabíjecí kabelu nabije a zároveň podrží. Odpadnou tak starosti z případného poškrábání, které by mohlo při troše nešikovnosti pokládáním na noční stolek a následným zvedáním z něj nastat. Objednat si jej můžete přímo zde.

Dalším velice pěkným nabíjecím stojánkem je produkt od společnosti Nomad. Díky jeho minimalistickému designu a hliníkovému provedení zapadne do sbírky každého milovníka produktů s nakousnutým jablkem vskutku skvěle. Výbrus na zadní straně navíc elegantně ukryje nabíjecí kabel s magnetickým dokem, což dodává tomuto stojánku ještě větší eleganci a jemnost. Zakoupit si jej můžete zde.

Řemínky

Nové řemínky jsou pravděpodobně tím nejklasičtějším dárkem, kterým můžete majitele Apple Watch pod stromečkem potěšit. To jim však v žádném případě neubírá na jejich hodnotě. Hezký řemínek se totiž, stejně jako tomu je u krytu na telefon, hodí vždy. Mějte však na paměti, že velikost řemínku musí korespondovat s velikostí hodinek a podle toho je i vybírejte.

Červená barva je neodmyslitelně spjatá s Vánocemi. Proč tedy pod stromeček silikonový řemínek zbarvený právě do červena „nenaježit“? Silikon je navíc na ruce opravdu příjemný a pokud si obdarovaný libuje i v běžném životě ve veselých a výrazných barvách, nejspíš není nad čím váhat. Objednat si jej můžete zde.

Někomu však silikon sedět nemusí a radši dá přednost něčemu jinému. V tom případě byste měli určitě popřemýšlet o řemíncích z tkaného nylonu, které se dají jednak sehnat poměrně levně a druhak vypadají moc hezky. Například tato zeleno-modro-žlutá varianta nejspíš nikoho, kdo má rád veselé barvy, neurazí. Objednávat můžete zde.

Do tisícikoruny však můžete sehnat i řemínek na první pohled daleko hodnotnější. Třeba takový kožený řemínek od společnosti Hoco vypadá na ruce opravdu velmi pěkně a svým povedeným provedením přidává vzhledu hodinek na luxusu. Jeho zapínání je navíc klasicky na přezku, což ocení všichni odpůrci zapínání vytvořeného samotným Applem. Pásek můžete zakoupit zde.

Do 2000 Kč

Nabíjecí stojánek pro Apple Watch i iPhone

Vlastní ten, koho chcete obdarovat spolu s Apple Watch i iPhone? Pak byste měli popřemýšlet o stojánku, který mu oba dva tyto produkty po vložení nabíječek přidrží a nabije. Stojánek, který jsme pro vás vybrali, má nadčasový design a bude se krásně vyjímat jak na nočním stolku vedle vaší postele, tak v kanceláři, která denně přivítá dvacet lidí při schůzce. Objednávat můžete přímo zde.

Powerbanka s nabíječkou v jednom

Sháníte dárek pro někoho, kdo je neustále na cestách? Pak pro vás máme jasného favorita. Společnost Gmobi vytvořila skvělý produkt, který v sobě kombinuje nabíječku a powerbanku pro Apple Watch. Díky vestavěnému akumulátoru dokáže nabíječka dobít hodinky hned 2x. Pokud se pak najednou ocitnete na místě s přístupem k elektřině, po napojení kabelu do nabíječky můžete nabíjet hodinky přímo ze sítě. Pokud vás popisek zaujal a zatoužili jste po tomto produktu, objednávat můžete přímo zde.

Řemínky

Dostáváme se zpět k řemínkům. Ty se totiž dají nakoupit jak levně, tak samozřejmě i velmi draze. Záleží jen na vás, jak moc chcete do letošních Vánoc investovat a jak prémiové materiály chcete někomu dopřát.

Pokud se vám tkaný nylon z předchozího odkazu zalíbil, ale nejste si jisti, zda by právě tuto barevnou kombinaci vámi obdarovaný snesl, možná vás osloví tato varianta. Provlékací tmavý pásek totiž vypadá opravdu hezky a navíc se bude díky své jednoduchosti hodit prakticky ke všemu. Objednat si jej můžete zde.

U nylonu ale ještě chvíli zůstaneme. Jeho barevných variant je totiž opravdu mnoho a pokud vás jednotvárnost předešlého řemínku nudí ale zároveň byste rádi přeci jen sáhli po něčem střídmějším, určitě stojí za zvážení některý z těchto pásků.

Do 5 000 Kč

Nabíječky

Dostáváme se do kategorie, která již zatíží vaší peněženku poměrně znatelně. Na druhou jsou však produkty, které jsme do ní zařadili, opravdu zajímavé a věříme, že obdarované potěší a v mnoha případech jim i zpříjemní život. Například nabíjecí dok přímo od Applu poslouží jistě skvěle. Líbivým designem nejspíš mnoho lidí zaujme hned na první pohled. Při jeho koupi navíc již nemusíte řešit absolutně nic – vše potřebné pro nabíjení má již integrované. Stačí tak jen zastrčit do zásuvky a připnout hodinky na magnetickou podložku. Pokud se vám tento dok od Applu zalíbil, objednat jej můžete zde.

Další super věcí je nabíjecí stojánek pro iPhone a Apple Watch od Belkinu. Již na první pohled totiž vypadá opravdu moc hezky. Veškeré nabíjecí konektory má již navíc integrované v sobě, tudíž vám též starosti ohledně shánění a skladování různých kabelů odpadnou. nabíjecí stojánek od Belkinu si můžete zakoupit přímo zde.

Rádi byste sehnali Powerbanku, díky které si snadno nabijete Apple Watch a iPhone a to v nejlepším případě zároveň? Právě jste ji našli. Belkin totiž vytvořil powerbanku s kapacitou 6700 mAh, na kterou dok pro Apple Watch umístil. Naleznete na ní však i porty pro USB/Lightning, tudíž není nabíjení prakticky čehokoliv žádný problém. Objednávat můžete zde.

Pokud se vám nelíbí design předchozí powerbanky, můžete sáhnout po kulaté variantě od společnosti Xtorm. Ta nabízí 4000 mAh i integrovaný dok, díky kterému stačí hodinky na banku jen přiložit a nechat nabíjet. Díky velké kapacitě akumulátoru navíc můžete nabít hodinky až šestkrát. Díky USB portům však můžete dobít i telefon či cokoliv jiného. Powerbanku si můžete objednat zde.

Bezdrátová sluchátka

Ani na milovníky hudby bychom však neměli v žádném případě zapomenout. S Apple Watch totiž bez problému spárujete bezdrátové sluchátka AirPods, díky kterým si můžete následně užívat poslech hudby. Pokud tedy po něčem takovém někdo, koho chcete pod stromečkem obdarovat, touží, rozhodně no AirPodech popřemýšlejte. Jsou sice trochu dražší, službu však udělají opravdu skvělou. Objednat si je můžete přímo zde.

Nad 5 000 Kč

Luxusní řemínky

Neměli bychom však zapomínat ani na milovníky luxusu. Cena jejich doplňku pro Apple Watch je už však víceméně srovnatelná. Začneme třeba s luxusním páskem z hladké hnědé kůže, který vypadá na hodinkách v ocelové verzi opravdu náramně. Za cenu 7490 korun tomu však nejspíš být ani jinak nemůže. Pokud se vám však i přesto zalíbil, objednat si jej můžete zde.

Dámy a pánové, kdo z milovníků Apple Watch by neznal milánský tah. Tento krásný řemínek, který vyniká hladkým nerezovým pletivem s gumovou přezkou je totiž opravdu nádherný a mezi mnoha jablečnými uživateli velmi vyhledávaný. Troufnu si říci, že koupí tohoto pásku se na sto procent trefíte přímo do černého. Objednávat jej můžete přímo zde.

BeoPlay E8

Pokud vám z nějakého důvodů nevyhovují AirPods, máte raději špunty a zároveň chcete zcela bezdrátová sluchátka, pak jsou pro vás BeoPlay E8 jako dělaná. Jedná se o sluchátka v mnohém podobná jablečným AirPods, ale namísto pecky disponuji vyměnitelnými špunty. Oproti AirPods mají i jeden velký benefit – ovládáte je skrze dotykovou část, tudíž podporují mnohem více gest, a to i včetně regulace hlasitosti. Kupovat je můžete přímo zde.

Doufáme, že jsme vám výběr vánočních dárků pro milovníka Apple Watch alespoň částečně ulehčili a z naší široké nabídky si vyberete. Pokud tomu tak však nebude, budeme vám držet palce při dalším hledání. Čas do Vánoc se však nebezpečně krátí, tak moc neotálejte.

Happy Santa Claus pointing on blank advertisement banner background with copy space. Smiling Santa C

Související články

Dnes nejčtenější

.