Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    a maju vyriesene ako to chcu preposielat na iny android? bol som teraz nuteny mat tyzden mobil s androidom a stale som neprisiel na to ako poslat fotku bez nainstalovania aplikacie tretej strany (neratam mail). nekritizujem, vazne sa pytam

    Ved otvoris galeriu najdes foto a stlacis ikonku zdielat. Naskoci ti mnozstvo aplikacii podla toho co mas nainstalovane (Whatsapp Viber Facebook Gmail Bluetooth atd…) Jednoduche to je

    Je niečo zlé na aplikácií tretej strany? Nepoznám človeka, ktorý by minimálne jeden messenger nemal nainštalovaný. Ak Ti ide o nejaké riešenie priamo od Google, tak Hangouts bol stále súčasťou androida, resp. dá sa doinštalovať, resp. doinštalovať a použiť niečo iné od Google. V iOS to tiež sprostredkúva nejaká aplikácia, či už predinštalovaná alebo doinštalovaná. Ja by som sa chcel opýtať (nie kritizovať), ako na iPade v nativnej e-mailovej aplikácií priložím do e-mailu prílohu, bez toho, aby som predtým otváral aplikáciu, v ktorej sa tá príloha otvára a v tej aplikácií zvolil, že ju chcem zaslať e-mailom. Aplikácie tretích strán to napríklad zvládajú priamo z e-mailového klienta.

    Drag and drop. V files vezmete soubor, gestem zmenite aplikaci (soubor stalecdrzite druhou rukou) a vlozite soubor do mailu.

    Kdyby to byla nějaká aplikace nebo hra ve které by jste mohl postavičkou pohybovat pomocí gest snímaných tou přední kamerou co má iPhone 10 tak ok to bych pochopil proč je okolo toho takový hype … Vždyť je to prakticky filtr ze Snapchatu použitý v iMessage, který tu technilogii truedepth ani nevyužívá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější