Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nic proti českým vývojářům, ale v čem se aplikace za 89kč liší od Windyty které je zdarma?

  Liší se v mnohém – jiná data, jiný styl zpracování dat a hlavně je celá aplikace nativní – napsaná ve Swiftu a OpenGL (uvedená aplikace Windy je jen zabalená webová stránka, což je jen hybridní aplikace). To, že aplikace má smysl, dokazuje přes 300 pětihvězdičkových recenzí na App Storu ;)

  Liší se v mnohém – jiná data, jiný styl zpracování dat a hlavně je celá aplikace nativní – napsaná ve Swiftu a OpenGL (uvedená aplikace Windy je jen zabalená webová stránka, což je jen hybridní aplikace). To, že aplikace má smysl, dokazuje přes 300 pětihvězdičkových recenzí na App Storu.

  Ventusky : Škoda, že zde není možnost si aplikaci vyzkoušet a potom zakoupit, případně lehkou verzi zdarma s možnosti dokoupení dalších funkci pro náročnější uživatele.

  Používám Windy bez ohledu na cenu, proti Ventusky se podstatně rychleji překresluje, je intuitivnější a když jsme u toho hodnocení, má o desetinku lepší (což nakonec nic neznamená). Jiná data, ECMWF/ICON, to je jako srovnávat Seznam s Googlem :) Aby se Ventusky dobře prodávalo, muselo by stát ějakých 29 CZK, aby to vzal každý bez ohledu na funkčnost, za 89 CZK se o tom už přemýšlí a srovnává..

  Aplikace Ventusky se překresluje velmi rychle – je celá přepsaná do nativního kódu pro iOS. Nejedná se o webovou verzi (ta je pomalejší). Hodnocení moc srovnávat nejde – u placené aplikace jsou uživatelé samozřejmě mnohem náročnější. Potom je jen desetinka v rozdílu hodnocení značným úspěchem.

  Ventusky se strašně pomalu překresluje, bez ohledu na cenu používám Windy, kromě toho mi přijde intuitivnější

  To mě zase připadají Ventusky intuitivnější. Ale je věc názoru. Je pravda že to překreslování by mohlo být rychlejší ale není to nic tragického. Cením si snahu to udělat jako nativní aplikaci a podpořil jsem je koupí.

  Webová verze je o něco pomalejší (používáme tam přesnější metody interpolace, což stojí výkon), ale aplikace je naopak velmi rychlá, protože je celá přepsaná do nativního kódu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.