Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jestli nej… a nej… to samozřejmě nemůžu posoudit, ale že mi už od minulého pondělka slouží bez jediného problému a v rychlosti, která mne plně uspokojuje potvrdit mohu:-) Jasně..a už jsem to tu i někde psal, stejně jako když u touchID mám mokré ruce nebo tel.špatně chytnu, je třeba zadat kód, ale na to jsem byl zvyklý a není to žádné pravidlo nebo obtěžující prvek. S telefonem „žiji“ protože mi 100% pomáhá při proáci po celou dobu co jsem vzhůru a když spím, tak se bezproblémově bezdrátově nabíjí. Nestalo se mi, že bych jej přes den vybil pod cca 40-50% a to je pro mne taky dost důležitý faktor.

    Ještě postřeh k tomu faceID – v autě mám držák do střední větrací mřížky tzn.telefon je připevněn kolmo a „dívá“ se středem auta dozadu. Měl jsem z toho obavu, ale když klepnu na display a probudím jej, stačí se mi jen lehce přiklonit a je odemčeno – úhly záběru faceID také mohu jen pochválit.

    NO ci jim zbývá, než tvrdit právě toto… Za mě zklamání. Incidenty o odemknutí jinou osobou nevzbuzuji důvěru a oproti MaTez007 mi rychlost nepříjde tak dobrá. TouchId je podle mě rychlejší. Už jen díky procesu, kdy zmáčknu a dostanu se do telefonu bez slidu.

    Jo – po odemčení faceID se musí ještě swajpnout, ale nejsem si jistý, jestli bych to bez tohoto chtěl a s rychlostí faceID si nemyslím, že to má něco společného a vzhledem k faktu, co je většina Youtuberů a ostatních co se živí na netu schopna pro slednovanost svých stránek a videí udělat bych to odemykání jinými osobami viděl s rezervou. Důvěru to ale rozhodně nevzbuzuje s tím souhlasím. Ono, když nedávno letěla má žena do Dubaie a před odletem je požádala letuška bay ten kdo má Samsung jej odevzdal:-)) taky nepřidalo příliš na klidu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.