Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pouzdro je velice pěkné a určitě dost kvalitní potěší přihrádka na karty a bankovky to je super . Ale měl bych k tomu výhradu nebo spíš poznámku pač někomu to může vadit nebo ne . Ale díky tomu pouzdru se celý proces odemčení telefonu ještě o něco prodlouží , pro někoho to může být detail pro někoho velký problém . Vytahuju iphone s tímto pouzdrem z kapsy , otevírám pouzdro , v akci je face ID , a swajpnutí ! což je docela zdlouhavej proces . kdežto v obyčejným pouzdru vytahuješ z kapsy , face id , swajp . Ale OK, ale jelikož bych toto pouzdro považoval za premiové očekával bych že gesto přejetí prstem po displeji právě nahradí třeba už jen to že vrchní část obalu odklopíte , pak by nebylo co řešit ;)

  Kecy v kleci…a když si ho dám do ikelitovýho pytlíku a přetáhnu gumičkou, bude vytahování a odemykání ještě delší, ne?
  Nechápu co to faceID pořád všichni tak strašně řeší, já ho používám už třetí den a nemůžu na něj ani pípnout…jasně..když a když a když..tak tam lupnu kód, ale to jsem měl na všech touchID telefonech taky..prostě se nezadařilo zadat touchID (např mokrý prsty), tak jsem zadal kód a jelo se dál.
  FaceID funguje super, rachla a i z úhlů, ze kterých bych to nečekal a když si pořídím pouzdro, který budu muset otevřít, tak ho budu muset holt otevřít, ne?

  ..ten pytlík byl samozřejmě igelitový (to pro rýpaly), ale pokud bych se měl nad něčím pozastavit, je to cena, protože 3t mi příjde teda super ranec.

  Tak cena je asi to poslední co bych řešil nepříjde mi zas až tak hrozná ;) a jestli si koupím telefon za 30k tak přeci už nebudu řešit 3 tisíce ne ? nebo si přeci na telefon za 30K nekoupíš case za 300kč ne ? A navíc rejpeš na špatným místě , já face ID nekritizuju je mi v celku šumák . Jen jsem řekl že se tím proces odemčení o něco prodlouží a že si Apple mohl při používání tohoto casu odpustit swajpnutí pro odemčení kde by swajpnutí bylo nahrazeno otevřením obalu ;)

  V tomto máš pravdu – to swajpnutí tam zbytečné je..a ani jsem nechtěl rejpat konkrétně do Tebe:-) omlouvám se, ale ti rádoby chytráci co se mají pořád ke všemu nejvíc co vyjadřovat už mne štvou.
  S Tvým názorem na cenu pouzdra nesouhlasím, protože to že jsem dal pár desítek tisíc za telefon ještě neznamená, že budu vesele platit a plati za vše co jse s ním spojené – viz pouzdro za 3t.
  Telefon vypadá lahůdkově, ale pouzdro potřebuje, protože je tak hladký a docela, že to je až nepříjemné:-)

  Neříkám že je přímo zbytečné ale při používání tohoto krytu rozhodně ano . Jo někdy asi mám i rádoby chytrácké řeči i já . Ale tady si za tím stojím že to není blbost a že to dává logiku , třeba s tím do budoucna Apple něco udělá . Jinak asi takovej iphone 7 / 7plus si neumím bez pouzdra představit přeci jen ten materiál je dost náchylnej k poškrábání , navíc klouže a zvyšují se tím šance vyklouznutí z ruky ale když už stál nějakých 22k tak jsem za něj dal něco přes litr za originální kryt od Applu. Pač jedna věc mě štve že každej výrobce chce mít na svém produktu svou značku a prostě mě to tam moc nesedí proto jsem volil raději originál. A vzhledem k tomu že materiál z kterého je obal vyroben je velice kvalitní tak si myslím že ta investice se vyplatí . Přeci jen se jedná o premiové zboží které si zaslouží prémiové příslušenství . Ale vrátím se zpětně , jelikož patřím k lidem kterým telefon nepadá z ruky a vzhledem k tomu jaké mají nové iPhony použitý materiál tak bych se nebál nosit telefon bez pouzdra , nosil jsem tak pár dní iPhone 8 Plus a žádné škrábance nic :) iPhone 7 nosím v pouzdru bez něj bych si to nerisknul bez pouzdra jedině doma. Jen mě mrzí že si tenhle case nevyzkouším pač nadšení z představení iPhonu u mě nějako odpadlo hold nás Apple nechal dlouho čekat . iPhone 8 Plus a iphone 7 prodám a půjdu na rok zase do iPhone SE a budu čekat s čím Apple přijde další rok :) Ale do čeho půjdu určitě jestli se teda na mě dostane tak bude HomePod :) Jinak jestli můžu doporučit tak Brašnářství Tlustý a spol. dělá krásné kožené výrobky na zakázku , takže kdyby si chtěl nějakej originální obal na iPhone X dle vlastních požadavků a třeba s monogramem tak si myslím že by ses vešel do cenovky 3000kč určitě

  Rozhodne krajšie, a lepšie spracované ( ochráni aj spodnú časť iPhone ) mi príde puzdro od Moshi, konkrétne model Overture, ktoré mám aj ja na iPhone 8 Plus :) A navyše je za tretinu ceny tohto Apple puzdra.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.